• şu an yanınlanan "bir gezegen yaratmak" programında demir madeninde yerin altından 3 milyar yıl öncesinden küflenmiş yani oksitlenmiş demir çıkarttılar ve demirdeki oksijeni ayrıştırdılar ve de 3 milyar yıl öncesinden kalma oksijeni soludular. 3 milyar yıl öncesinden nefes aldı adamlar.

cehaletin rezil, kokuşmuş ve masumları öğüten dişleri arasından sıyrılmanın tek yolunun bilim olduğunu bir kez daha gösteren belgesel kanalı.
  • az önce svalbard: uçta yaşam isimli bir programda, köpekleriye kızaktan dönen bir kadın ve adamın arasındaki diyalog.

kadın: çok yorgunum kalın bir sosise hayır demem.
    adam: ben sana ayarlarım.
    kadın: kalın olanlardan mı?
    adam: zaten bir tane var.

işte şeffaf ve tarafsız dublaj.
  • ne national geographic ne de animal planet tek gerçek bbc earth.

reklam yok, saf belgesel.
  • kesinlikle bağımlılık yapar.

o kadar geniş bir yelpazesi var ki, bir an yeni zelanda'nın kıyılarını ziyaret edip sonra bir anda vücudumuzun gizemlerini keşfediyorsunuz.

hayvanlar aleminde şöyle kısa bir tur atıp sonrasında çeşitli kültürlerde insan yaşamına göz atabiliyorsunuz.

yeni şeyleri öğrenmek size keyif veriyorsa bbc earth tam size göre.

29 ekimde de blue planet 2 geliyormus. heyecanla bekliyoruz...

https://youtu.be/_38jdgnr0va
  • teledünya üst paketime, ne bileyim ek 20 tl isteyip getirseler asla hayır demeyeceğim kanaldır.

yıllarını nat geo ve discovery kanalları ile geçirmiş biri olarak bbc earth'tan mahrum yaşamak koyuyor arkadaş.
  • şu anda erkek intiharlarını durdurmak belgeseli var, pek çok faktörü ve istatistiği ele alan müthiş bir belgesel olmuş. peki nesi yok bu belgeselin, evet tekrarı yok.

ben bu kanalın türkiye ayağının yayın akışını hazırlayan ekibi bir bulsam suratlarına böyle balgamlı balgamlı tükürecem. ulan yeter be sizin dünyanın en manyak hava olaylarınızdan be. 240p hortum, fırtına videosunu youtube'dan aparmak mı lan belgesel çekmek?

o da bitiyor, milyonuncuya yayınladıkları kalori, diyet, yağ, şeker. ulan anladık gerek türkiye gerek ingiltere obezitede yarışıyoruz da günde bir tane yayınla, iki tane yayınla. koca günü fırtına - diyet - fırtına - diyet diye kapatmak mı belgesel kanalı yönetmek.

ne güzel doğa, uzay, hayvan vs belgeselleri var. ayda yılda bir denk geldin geldin, gelemedin, dünyanın en ölümcül havası, kalori hakkındaki gerçekler. püüüüü sizin suratınıza be.

ekleme: türkçe dublajlısını bulamadım. orijinal dilde izleyebilecekler buraya baksın: https://www.dailymotion.com/video/x6wbo3p
  • kıgızistan'daki kar leoparları ile ilgili serisi güzel olmuş. tanrı dağları muhteşem çekilmiş. koca kediler ise ayrı güzel.

bölüm 1
    bölüm 2
    bölüm 3
    bölüm 4

kar leoparlarından bahsetmişken yine kırgızistan'da bir koruma alanında çekilen şu videoya değinmeden olmaz.
  • izledikçe bu coğrafyada doğduğu için insanı şanssız hissettiren kanaldır
  • tivibu nun 480p çamur gibi gelen yayınları içinde görüntü kalitesi nedense diğer kanallara göre 4k gibi duran efsane kanal

not:62inç
  • hepi topu 5 adet seslendirmen kullandığını düşündüğüm kanaldır: ben gogle sesi, 20-60 arası kadın sesi, 20-60 arası adam sesi, 60+ kadın sesi, 60+ adam sesi. yine neyin peşinde koşuyor ben gogle diye bir dönüyorum ekrana bakıyorum bambaşka bir adam aklım çıkıyor lütfen çözelim bu sorunsalı
hesabın var mı? giriş yap