• bbc'nin bağcılar'da bir ailenin evine konuk olduğu belgesel.
  • çok şirin ve mütevazi bir yer gibi gösterilmeye çalışılmışsa da, 2 sokak ötede eroin,bonzai,crack satıldığı gerçeğini değiştirmeyen bir röportaj olmuş
  • brexit'i haklı kılmak isteseydim ilk bağcılar'a giderdim. onlar da öyle yapmış.
  • 1. bbc'nin acil yeni kamera alması lazım

2. bbc'nin acil "islam aslında kadını koruyor" diyen bir kadına "nasıl?" diye sorabilecek bir muhabir alması lazım

3. bbc'ye acil sebep-sonuç ilişkisi dersi verilmesi lazım. ne izledik ki biz şimdi? ablalar konuşuyor konuşuyor konuşuyor... eeee...

doğru mu kadriye abla?
  • konuşan ablalardan birinin kızının altta yorum olarak ortamda bulunanların akpli değil saadet partili olduklarını belirttiği bbc türkçe videosu.
  • ak parti'nin ana akım medyayı yok etmesi bu açıdan iyi oldu.
    allah'a şükür hürriyet, cnn türk gibi paçavralardan hepten kurtulduk.
  • alttaki yorumlardan ablaların milli görüşçü ve saadet partili olduğunu öğrendiğim video. ben de düşünüyordum nasıl akplilerden böyle mantıklı yorumlar çıkar diye. meğer değillermiş. yine de milli görüş ve akp ayrılığı bilinen bir şey. bu ablalar muhalif olduğu için bu kadar eleştirmiş. bence chp seçmeninin eleştirmesinden çok farkı yok.
  • bir adet aunt lydia içeren videodur.
  • (bkz: şükürizm)
  • türkiyede'ki yüzde ellinin özeti ailedir. her şeyin farkında olup, oy verme zamanı, daha iyisi mi var, en azından alınları secdeye değiyor deyip, maluma oy verirler.
hesabın var mı? giriş yap