• artık bbc'nin türkiye'de bağımsız bir kanal açmasının vakti gelmiştir. hazır medyaya bu kadar güvensizlik varken ve var olmaya da devam edecekken bbc türkçe'nin bbc türk'e evrilmesi doğru bir karar olacaktır. geçir selin girit'i kanalın başına, topla yandaş medyadan uzaklaştırılan düzgün gazetecileri, koy akşamları bbc dizilerini, master mind'ı vs sonra onlar düşünsün. doctor who da olsun top gear da ohhhh.
  • hiçbir türk haber kaynağında rastlayamayacağınız türde, ırak'ın işgalinden sonra abd hükümeti tarafından gönderilen onmilyarlarca nakit doların nasıl ve kimler tarafından hortumlandığı, ingiliz işgali altındaki basra'da aşırı dincilerin kontrolü nasıl ele geçirdiği, işgalin milyonlarca insanın hayatını nasıl cehenneme çevirdiği gibi derinlemesine araştırma, inceleme, haber-yorumları dinleyebileceğiniz bbc servisi.

hatırlatmak gerekir ki, bbc bir devlet kuruluşu. ama ingiliz ordusunun basra'da yediği bokları, müttefiki abd'nin tüm ortadoğu'nun ortasına nasıl sıçtığını gayet de tarafsız ve cesur şekilde aktarıyor.

bizim trt de devlet kuruluşuydu, di mi?
  • soylu'nun açıklamasından sonra güvenilir olduğuna kanaat getirdiğim kanal.
  • soylu gibi adamin bok attigi kanal. sjsgsghsjska

ben olsam suslu'nun eski videolarini yayinlarim...
  • süleyman soylu'nun kendilerine yönelik elestirilerini aynen aktararak yorum katmadan haber yapan haber servisidir.

https://twitter.com/…tatus/1396935522107416576?s=21

(bkz: habercilik dersi)
  • şu sıralar trt yerine vergi vermek istediğim kanaldır.
  • turkce yayin yapan en tarafsiz yayin kanallarindan biridir.
  • türkiye'de kendi medya organını kurması gereken haber ağı. bütçelerinin yeteceğini düşünüyorum. koca bbc.
  • internet sitesindeki haberleri büyük bir kısmı ana akım medya organlarımız tarafından hunharca copy/paste yapılmakta olan haber sitesi. alıntıladıklarına dair herhangi bir ibare de koymuyorlar, oh mis.

ayrıca adamların imla anlayışını tebrik ediyorum. bugün ana akım medya organlarının sitelerinde, herhangi bir üçüncü sınıf forumda karşılaşamayacağınız derecede türkçe katli yapılırken, bir ingiliz kuruluşunun böylesine imlaya dikkat et(tir)mesi...
  • trtden daha iyi türkçe kullanan bbc yayın servisi.
hesabın var mı? giriş yap