şükela:  tümü | bugün
  • bbc'nin web sitesinde az önce gördüğümtesttir.
    test sonucunda gizli slovak çıktım. şu an konsolosluğa vatandaşlık başvurusunda bulunmaya gidiyorum.

teste göre bana en uzak milliyet ise japonlarmış, zaten pek sevmezdim kendilerini artık hiç muhatap olmam.

testin dili ingilizce ama basit bir google translate ile ingilizce bilmeyenler de rahatlıkla çözebilir.

edit: slovakya için vatandaşlık başvurum reddedildi. konsoluslukta diplomatik kriz çıkardım. yalnız bu burda kalmaz. koskoca bbc bizimle eğleniyir.şu an ingiltere konsolosluğuna doğru yola çıktım büyük arıza çıkacak, gelişmeleri yazarım.

mutlu son editi: ıngiltere konsolosluğu yetkilileri bbc adına özür diledi.
    hem ne yapacaksın slovakya vatandaşlığını s*ktir et dediler. arada gel 5 çayına laflarız deyince ben de yumuşadım. sütlü çayımız eşliğinde yarın ıngiltere- hırvatistan maçını izleyeceğiz.
  • koreli çıktığım test. en uzak olarak da kongoluymuşum.
  • hep amerikada taksicilik yapmak istemiştim.

your secret nationality is:bangladesh
  • tepkiler üzerine edit: guy de maupassant diyor fransız kaypaktır diye. fransıza sorsanız alacağınız cevabı ben söyleyince hemen faşist deyin abuuvv.

allah'ım allah'ım fransız çıktım. halbuki testte kaypak mısın sorusu da yoktu.

yüzde yüz çalışan testtir zira kendimde en rahatsız olduğum şey bukalemun gibi anında adapte olmak.
  • yunan çıktım. şaşırtmamıştır, yurt dışında uzun süre kaldığım tek yer de yunanistan'dı zaten.
  • bana da en çok kore en az kongo çıktı, ilginç
  • arjantinli çıktığım test.
  • bbc denilen türk düşmanı kanalın yaptığı aşağılık uygulamalardan biri olarak yanıtlanabilir. türkiye’yi bölmek için nereden, hangi açıdan, hangi kanaldan saldıracağını şaşırmış ingiliz derin devleti yayın organı. herşeyin bilincindeyiz, kökenimi gösterirsem ingilizin dibi düşebilir, uyarayım köklemeden önce.
  • sırp çıktım yaw.
    hemen acilen bosnalılardan nefret etmeliyim.

nalakası var sırpsal hiç bir şeyim yok halbüsü.