şükela:  tümü | bugün
  • ypg'nin sıkıştığı yerde sakallarını keserek seküler ypg'ye katılacak olan ışid militanlarının gösterildiği video.
    teröristlerin teröristleri hapsettiği bir garip coğrafya ortadoğu.
  • rusya ve abd'nin onayladığı bir operasyondan ne hayır gelir. ihale büyük ihtimalle türkiye'ye kalacak.
  • oradan tek bir canlı mahkumun bile çıkmaması şart. bir şekilde dümdüz edilmeli. sağ kalanlar avlanmalı. bu kahpeler genç yaşlı demeden bir saniye düşünmeden insan öldürmeye gittiler oraya. en hafif suçlusu bile yaşamayı haketmiyor.

edit: gelen özel mesajlara itafen,yargısız infaz belki doğru değil ama hepimiz doluyuz bu konuda. bu adamlar eğitilebilir mi? bilmiyorum. aralarında suçsuzlar veya ışidli diye yalandan içeri atılanlar da olabilir pekala. ama gerçekten ışid için savaşanların yaşam hakkı yok. bu konuda netim.birçok insan da aynısını düşünüyor.

başka bir yazarın ricası.

(bkz: #96376413)
  • bu çok önemli ve riskli bir konu; ypg bulunduğu bölgeleri boşaltırken madem biz yandık herkes yansın diyerek ışid'lileri serbest bırakarak bir taşla iki kuş vurma derdine düşebilir.
    hem ışidlileri sanki türkiye serbest bırakmış gibi gözükmesini sağlar, ki zaten buna inanmaya çok hazır bir dünya kamuoyu var.. hem de bu dinci manyakların türkiye'nin başına bela olmasını da sağlamış olur.

tarihi yapmak kadar yazmak da bunun için önemli, hele ki bu devirde herşey daha yaşanırken yazıldığı ve yayıldığı bir çağda..
  • o. çocuğu terörist beslemelerinin algı operasyonundan başka bir şey değildir. bbc yapımlarından ne hayır gelir ki.
  • hayır avrupa’nın korkusu bu değil amk. avrupa’nın korkusu, daha önce türkiye’nin mevcut iktidarının ışid’i desteklediğini bilmeleri, tırlarla silahlar verdiğimizi bilmeleri. asıl korku bu ve benim de korkum budur. çünkü bu iktidar, çıkarları için bunu tekrar yapar mı yapar. kolayca eline geçmiş binlerce beyinsiz militan olacak. önümüzdeki bir seçim döneminde, balık hafızalı güruhun müthiş bir hızla unuttuğu 400 vekil verin ve bu iş huzur içinde çözülsün ve hemen akabindeki 7 haziran 1 kasım 2015 arası karanlık dönemin tekrarını yaşatıp, rahatlıkla ışid yaptı diyebilecek kapasiteye sahipler. benim korkularım budur. avrupa’nın korkusu da militanların, türk vatandaşı pasaportuyla ülkelerine gelmeleridir.

edit: avrupalının kıtaları aşan ikiyüzlülüğü değil burada konumuz. terörü, teröristi kendi çıkarları çerçevesinde beslediklerini çok iyi biliyoruz. sen nasıl kalkıp da ankara’da kürdistan bayrağını direğe çekmene rağmen bugün bu operasyonu yapıyorsan onlar da ülkelerinde pkklı teröristleri beslemelerine rağmen ışidli olan versiyonlarından korkuyor. benzer durumlar, ayrı konular.

edit 2: bazı ifadeleri yumuşattım.
  • osmanlı torunusunuz ya, yapın bir vaka-i hayriye'de görelim torunluğunuzu*.
  • kıziştırılmış arı kovanı benzetmesi yapmıştı yılmaz özdil. az bile demiş. bunların alayı sapik ve manyak, fırsat buldukları anda bizi mahvederler. sakın duyar kasmayın, sikerler.
  • böyle cezaevi mi olur? insanlığımdan utandım.
  • neden öldürülmüyor bunlar var mı fikri olan? kimse insan hakları falan demesin , ortadoğu'da insan hakkı ne arar aq.

edit : @hans mustermann ' e teşekkür ediyorum. açıklamasını direkt buraya koyayım.

"silahsiz mahkumlari öldürmek savas sucudur; bu emri verenler, uygulayanlar ve tesvik edenler uluslararasi mahkemede yargilanir, islenen suc zaman asimina ugramaz. "