• görünüş itibariyle bbgnin en güzel hatunu*
  • kendine güveni ve her konuya burnunu sokup bir laf söylemesi ile ünlü yarışmacı.
  • dakka basi abi diyerek illet eden $ey. kaana karsi ne gicigi varsa bilmiyorum ama butun erkekleri potansiyel tecavuzcu olarak gordugunu anladim. igrenc.
  • yüz ifadeleri kimi zaman cheja'ya benzeyen hatun kişi.
  • tum erkekleri tecavuzcu olarak goren bir kisi. abi lafi pelesenk olmus. cok itici bu kadar fazlasi. o da arzu gibi sevgilim diye yarilip duruyor orta yerde. zaten gelip duvardan bagirdiklarinda duvara tirmanicakti nerdeyse..sanada cus artik..
  • marmara iletisim mezunu,ozel bi tv kanalinda* calisan,neseli,sicakkanli bir arkadas(im) nerde oldugunu merak ediyorduk demek ki bbgdeymis...
  • ankara yeni mahalledeki yunus emre ilköğretim okulundan mezun olmuş olduğunu tesadüfen öğrendiğim şahıs.
  • erkek arkadaşı gibi 20 taneyi üstüste koyabilecek fiziksel görünüşte bir hatunmuş kendisi, ben bu gece bunu gördüm.
  • reklamlarda kliplerde ömer faruk sorak'a asistanlığın asistanlığını yaparken bi süre sonra birden kendisiyle evlenivermiş hanım kızımız. şeker bi kişiydi ama ömer abisinin karısının da olduğu setlerde asistanlık yaparken çat diye sonrasında evlenmesi şaşırtmıştı netekim..
  • sinav filminin sanat yönetmeni olarak karşımıza çıkmıştır.bbg tarihinin çıkardığı en kariyerli kişi olarak yola devam edecek gibi görünüyor.

(bkz: iç güveyisinden hallice)
hesabın var mı? giriş yap