şükela:  tümü | bugün
  • bbg'de gerçekleşen, akıl sır erdirilemeyen olay. bbg tayfun kimdi, neden diskalifiye edildi, sözü geçen uyarılar kendisine ne zaman yapıldı, takside gerçekten kamerayı mı kapattı, kendisine atılan otuzbirci iftirası doğru mu? bunlar hâlâ cevap bekleyen sorular. tayfun'sa arkasını döndüğü gibi çekti gitti yarışmadan, sonra kendisinden hiç haber alınamadı. yetkililerden, özellikle doğa bey'den bir cevap bekliyoruz, neden diskalifiye ettiniz bu adamı?
  • takside kamerayı kapatıp, yolcu olarak binen arkadaşı ile muhabbet mi etmişti öyle bir şeyler olmuştu sanki. üzücü olaydı vesselam.
  • gizemli bir o kadar da içler acısı bir olaydır. halen bir açıklama beklentisi içerisinde her sabah televizyonumun teleteksini okuyorum ancak nafile. harcadılar çocukcağızı.

edit: evet teleteks kullanıyorum halen niçin şaşırdınız. 202 maç sonuçları 203 puan durumu 204 fikstür.
  • sözlükteki bazı slowpokeları rahatsız etmiştir.
  • üniversitesine mi ne girerek yaptıydı bu adam o işi, yıldız'da okuyordu sanırım, öyle bir şeyler hatırlıyorum. beyin çöplük, lanet olsun. o değil de kırmızı saçlı dilek'i görmüştüm elendikten sonra oy-pa'da hala sarı dişlerini unutamıyorum, öyhhh
  • yerine bbg demircan'ın gelmesi ile ikame edilmiş idi. bilinç altımız öyle gereksiz şeylerle dolu ki, uzun yıllar eğitim almamıza rağmen halen nato kafa olmamızın sebebi bu sanırsam.
  • çok üzücü bir olaydı. doğa bey akrabası olduğu için elendi diye hatırlıyorum. dokun bana mıydı o ya?
  • sebebi taksiye binen kişilerden/arkadaşlarından dışarıya dair bilgiler alması olup kendisine atılan otuzbirci iftirası tamamen uydurmadır.

edit: (bkz: bunu bilen liseli değildir)
  • yamulmuyorsam tayfun'un doğa bey'i öpmek istemesi üzerine gerçekleşmiş vakayi vakvakiyedir.