• geçen metroda yanımda bir kız vardı, bu oyunu oynuyordu. dedim, ulan bu ne güzel bir oyundur böyle. adını sordum, söyledi. şu an kendisine küfürler ediyorum.
  • oyundan çıkarken are you handsome diye soruyor, no derseniz oyundan çıkıyor. oyun içinde menüye dönmek için geri tuşuna basıyordum ancak geri tuşunu direkt oyundan çıkış yapmaya programlamışlar, menüye dönmüyor. işte çıkarken de bu soruyu soruyor. ben ilk doğruyu söyleyeyim dedim, oyundan çıktı. neyse yine oyundan menüye dönme istersem otomatik olarak geri tuşuna basıyorum. yes tuşuna basmam gerektiğini bildiğim halde hala otomatik olarak no ya tıklıyorum, o kadar içime işlemişse. her defasında oyun kapanıp açılıyor. yalan söyleyemiyorum.
  • aralardan giren topların yüzlerce kez kutulara vurarak sayıları sıfırlaması çok tuhaf bir haz veriyor. böyle sivilce sıkmak gibi birşey. fena derecede bağımlılık yapıyor.
  • bağımlılık seviyesi bambaşka düzeyde olan oyun.

temple run, subway surfers, froad, candy crush gibi onlarca oyun geldi geçti, hepsi belirli süreler bağımlılık yarattı ama bu oyundaki gibisini görmedim. bu başka bir bağımlılık yaratıyor. indirdiğim güne lanet olsun, kopamıyorum.
  • küresel bir komplo bu; başka açıklaması olamaz; amariga'nın işi bu; lanet olası federaller; bırakamıyorum ulan.
  • afedersiniz elinizde telefonla sıçmaya giderseniz ve bu oyunu oynamaya başlarsınız 1 saate anca çıkarsınız.
  • rekor: 1215
    en ufak topu alırsanız aralardan geçiyor. ayrıca bu rekoru yapmak günlerimi aldı.
    edit: 2262 suan. hala devam ediyor.
    edit2: aylardır oynuyorum şu an 3250 civari oldum. telefonu değiştirdim ama eski telefondan hala devam ediyorum. oyun silinmesin diye format dahi atamıyorum lanete. her neyse bir turn nerdeyse 5 dakika sürüyor.
    henüz başlamamış arkadaşlar lütfen bulaşmasın. bu kadar amaçsız ve bu kadar insanı kendine bağlaması enteresan.
    son edit: 4000 üzerine çıktım. ama artık telefon oynamama izin vermiyor ve dandik olduğu için toplar araya girince donuyor. yaklaşık bir aydır sabit kaldı. tekrar söylüyorum hiç başlamayın. oynayacaksınız dahi donanım özellikleri güçlü bir telefon olsun.
  • yaklaşık 1.5 saattir tek bir top düşmediği için aynı level de beklemekteyim. takıldı kaldı orda.

http://fs5.directupload.net/…es/160523/iilg5uk5.png

fotoğrafta 245 olan kareye çarpıp dönüp gene çarpıyor. 900 küsürdü o kare düşün.
  • 50 puandayken ekranda hiç kutucuk kalmadı 2o top sürekli sağa sola vurdu kendini, sabitlendi ve oyun kendini kilitledi 25. dakikada. bekledim 25 dk sonra so what dedi bana. rekorum 101 ama tadım kaçtı. adamlar doğru demiş so what?
  • olayı mars ve güneş gibi büyük toplar değil, legendary kategorisinden gelen super small ball olan oyun. bu geldikten sonra hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.

100. seviyeden sonra aim/çizgi kaybolsa bile "şu ikisinin arasından geçer aslında" diye fizik mühendisi edasıyla ince hesaplar yaptırıyor super small ball.

karelerin arasından geçebilmesiyle resmen çok farklı stratejiler izliyor ve kolaylıkla 200. seviyeye yaklaşabiliyorsunuz.

rekorum 201.
hesabın var mı? giriş yap