şükela:  tümü | bugün
  • dominantlıktan acının verdiği zevkten ve mazoşistlikten hoşlanan kadındır.
    normal hayatta sert ve soğuk gözüken feminist nice kadınlar bdsm sever:

hatta yapılan bir röportajda bir kadın şunu ifade ediyor:

“çünkü yalnızca sevişirken kendimi kadın gibi hissediyorum” dedim.

ben feminizme inanan bir insanım, kadının politik, ekonomik ve sosyal haklar konusunda erkeğe eşit olduğuna inanırım. erkek egemen bir sistemde bir kadının, erkeğe eşit şekilde yaşaması için toplumsal rollerinden feragat etmesi gerekebilir; özgürlük böyle kazanılır. ben bu şekilde yaşadım ve sonuçlarından memnunum.

fakat bu konuşmadan sonra özümle ve bastırdığım “kadınlık”la biraz didişmem gerekti.

eşit ama farklı olduğumuzun kabulü... eşitliği elde etmek adına bastırdığım her duygu seks sırasında ortaya çıkıyor. ve her bastırılmış duygunun ortaya çıkış anı gibi daha şiddetli oluyor.

asi ve özgür bir çocuktum ve öyle bir kadın oldum. ne babama itaat ettim, ne patronumdan emir aldım, ne sevgilime teslim oldum. kimsenin benimle bu tip hiyerarşik bir ilişki içinde olmasına izin vermedim. fakat konu seks olduğunda beni tahrik eden egemenlik/esirlik, efendi/köle ilişkisi.

kontrolün bende olmaması, günlük hayatta beni tedirgin eder ancak yatakta acayip bir rahatlama hissi ve özgürlük duygusu veriyor.
    o saatler içinde bütün fiziksel, cinsel ve ruhsal sorumluluğumu başka birine teslim ediyorum.

bana istediği her şeyi yapabilir, emir verebilir, sert davranabilir, aşağılayıcı sözler söyleyebilir ve ben buna karşı çıkamam. “

bdsm seven kadın erkeğinin baskın olması hoşuna giden kadındır abartıya kaçılmadığı sürece farklı duygular yaşar.
  • niye illa mazoşist olsun ki.. belki dominant olandır. * ya da belki partneri bdsm'den başka bir şey anlıyordur.
  • muhattap olacağı tipler koca bdsm dünyasını itaatkarlık ve mazoşistlikle sınırlı bilen tipler.

yazık.
  • (bkz: bdsm kim aq)

koreli pop grubu galiba...
  • benim o.
    sayının sanılandan çok olduğundan da eminim. hele şu aslında bebeler için olan grinin tonları yüzünden bir sürü ev kadının kafasında bir şey canlandıktan sonra.
  • beladir.
  • neredeyse tüm genç kadınlardır. tecrübeyle sabit.
  • teorisine vakıfsa harika derim ama maalesef bu ülkede teorik kısmı pek bilinmiyor hem erkek hem kadın tarafından genelde fiziksel şiddet ve dirty talking etrafında kümelenen bir zihin var, özel hayat ve kamusal hayat arasında ki ayrımlar konuşulmuyor, ruhsal farkındalık yaşayan ama çeşitli zorluklar ile örselenecek kadındır.
  • izlediği filmlerden merak ediyordur ama merakı kısa sürelidir . sonra sağda solda denedim bir ara içindeydim diye hava,caka satmaya çalışır
  • muhtemelen rough sex ile bdsm'nin farkını bilmeyen kadındır. gerçekten bdsm seven bir kadınsa da türkiye'de aradığını bulması çok zor olacaktır.

itaat ettiği kişiye bakıp "bunda beni domine edebilecek kapasite var mı" diye sorup gerçeklerle yüzleşmesini tavsiye ederim.