şükela:  tümü | bugün
 • gece gece kanserden kaybettigim en iyi dostumun hikayesini hatirlatan buram buram samimiyet kokan hikaye. ne yaptiniz birader ya. oldu mu lan simdi bu? simdi uyu uyuyabilirsen...
 • destek kampanyasının bitimine 38 gün kala hedefin yarısına ulaşılmış durumda. izlemeye yürek dayanır mı bilinmez. trailerı bile yetti.

  1,966
  backers
  $104,528
  pledged of $200,000 goal
  38
  days to go
 • şu saatte hüngür hüngür ağlatan.

  vay amına koduğumun hayatı, daddy! diye çocuklarının çıldırdığı ne bileyim milyonların sevdiği birinin elinden kayıp gidiyosun. sanırım şu an buraya en uygun söz adaletini sikeyim dünya olur.
 • belgeselde çektiği fiziksel acıya tanık olmak çok koyuyor insana. insan her gün izleyip kendini özdeşleştirdiği adamın böyle şeyler yaşamasını yediremiyor kendine. iki sezon boyunca sürekli yaralanmasını, kan kaybetmesini, acı çekmesini izledik ama aynı acıyı gerçek hayatta çektiğini görmek bambaşka bir travma. böyle olmamalıydı.
 • can sikan belgesel.. olumsuz manada degil tabii ki. yani bu adamin adini her duydugumda nasil olur yahu diyorum.. yakistiramiyorum bi turlu olumu. kesilen saclarini biyik yapip tutan gulduren bi adam, kendisi zor gulerken hemde.. huzur icinde yatsin.. neyse ki para toplanmis. gecenin guzel haberi oldu.
 • izlerken hayatın zaten bildiğiniz bir gerçeği yüzünüze öyle sert bir şekilde vurur ki, ekrana öylece bakarsınız.herkes bilir bir gün öleceğini. annesinin, babasının, arkadaşının, sevdiğinin öleceğini. ama bazen düşünmez. hem de hiç düşünmez. başka şeylerle doldurur, doldurur hayatı.ta ki o sizi durdurup, düşünmeye zorlayana kadar.
  şahsen tanışmadık hiç birimiz onunla, ama bu tarihte bu saatte dünyanın ona çok uzak bir yerlerinde o ve geride bıraktıkları için üzülebiliyorsak, insanlığımıza dair hala bir umut yok mudur? bence vardır.
  ışıklar içinde uyu andy.
 • yönetmen lilibet foster'ın çektiği andy whitfield belgeselidir.

  --- alıntı ---

  eylül ayında lenf kanserinden 39 yaşında yaşamını yitiren “spartaküs: kan ve kum” dizisinin yıldızı avustralyalı oyuncu andy whitfield 'in yaşamının son günlerine dair bir belgesel son aşamasına geldi.
  yönetmen lilibet foster 'ın “be here now” (şimdi burada ol) adlı belgeseli, withfield 'ın kanser olduğunu öğrendiği 2010 yılının mart ayından başlayarak oyuncunun 11 eylül 2011 'deki ölümüne kadar olan süreci ele alıyor. belgeselde whitfield ve vashti 'nin kanser haberini alışı, tedavi süreci ve tedaviye cevap alamadıklarını öğrendiklerinde yaşadığı yıkım anlatılıyor. ancak belgeselin ne zaman seyirci karşısına çıcağı meçhul. çünkü foster, mali zorluklar nedeniyle belgeselin montaj aşamasında kaldığını yardım bulamazlarsa çabalarının boşa kalacağını söyledi.

  şimdi burada ol

  andy whitfield, kanser olduğunu öğrenince koluna “be here now” yazılı dövme yaptırdı. belgesel de adını bu sözden aldı.

  kaynak
  --- alıntı ---
 • duyuruldugundan bu yana uzerinden 2 seneye yakin zaman gecmesine ragmen hala bitip bitmedigini bilmedigim proje. allahini seven defansa gelip beni bir bilgilendirsin.
 • dört gözle türkiye'de seyirci karşısına çıkmasını beklediğim, andy whitfield belgeselidir. proje duyurulduktan 3 sene sonra tamamlanmış ve geçtiğimiz haziran los angeles film festivalinde ilk kez gösterimi yapılmıştır.