şükela:  tümü | bugün soru sor
  • subversion ve git desteği olan bir online kod yönetim servisi. gördüğüm kadarıyla github'dan bir eksiği yok, sadece aynı özelliklerdeki planlarda 2-3 dolar pahalı gibi. üzerinde yönetilen bir proje bahanesiyle deneme şansı buldum, iyi gibi...

    http://beanstalkapp.com/
  • ftp yada sftp üzerinden deployment desteğine hastayım. hatta biraz daha para verince multiple server desteği de veriyor.
  • aynı zamanda samsung galaxy note 2 için çıkmış bir cynogen mod 13 tabanlı andorid 6.0.1 custom rom'un ismidir. söylendiği gibi stabil değildir. 19. versiyonunda temiz yükleme yaptığım halde bootloop'ta takılıp kalmış, 18. versiyonunda ise 3g bağlanmama sorunu yaşatmıştır. 17. versiyonunu başarı ile yükledikten sonra bir süre hatasız calışıp mutlu etmiştir. bir ayın sonunda gün içerisinde kendi kendine kapanıp açılma yapmaya başlamıştır.bu kapanıp açılmalardan sonra zaman zaman sim kartı tanıyamaz ve bir reboot daha bekletir. ayrıca agni kernel v4.5.5 ile başlarda seviyeli bir ilişkisi olsa da son bir kaç gündür proximity sensor sıkıtıları yaşamaya başlamış olup, arama sırasında ya ekranı tamamen kapatır hiç açmaz ya da tamamen açar hiç kapamaz. custom rom severlere tavsiye edilmez. tez zamanda kellesi alınacaktır.
  • (bkz: beanstalkd)