şükela:  tümü | bugün
 • artik ultimate survival için çekim yapmayan, man vs. wild adı altında yine aynı şekilde maceradan maceraya koşan kişilik. belirtmeden geçemeyeceğim hakkında insanları kandırdığı iddiası var. hatta youtube'da bir kaç bölümün kamera arkasında aldatmacalar görülebiliyor.

  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=3upslpvb1is)
 • bildiğin zırdeli.
 • çok fena francesco totti'ye benziyor.
 • bu adam çok fonksiyonlu-ayaklı victorinox çakısı gibi kameramanı da bundan deli programı da jackass in biraz daha ciddi olanı kıvamında.atla,zıpla,tırman,b.k ye herifte bir irade var maşallah,gördüğüm tek geri vitesi çölde bedevilerin verdiği keçi taş.aklarını yedikten sonra kusması oldu.
 • bu adamın ağız tat dokularının ve dildeki tat tomurcuklarının ölmüş olması lazım. yok yok kesin lazım yoksa hiçbir insan evladı bunları yapamaz. adam çişini içiyor, deve bokunun suyunu sıkıp içiyor,kurbağayı canlı canlı kafasında ısırıp yiyior yapıyor da yapıyor. öğğğ
 • garibanin teki. asagi yukari her programinda bunu helikopterden bir yerlere atarlar, dag basi olur, okyanus olur, col olur, buzullar olur hic farketmez. yanina da hicbirsey vermezler ki olsun gitsin diye ama bu ayi (ismi boyle ben ne yapayim?) her seferinde ne yapar ne eder eve donus yolunu bulur. bir nevi baska semte birakilmis artik evde istenmeyen kedi gibidir, geri donus yolunu bulur. ustelik bunu 9000 sterlin icin yapar (sitesinde oyle diyor). ne kadar uzuntu verici bir durum dusunsenize, evde otururken aileniz sizi alip helikopterle yagmur ormanlarinin ortasina atiyor "yeter lan beslemiycez artik seni" diyerek. yaniniza da gazete kagidina sarilmis yolluk bile vermiyor (en olmadi yildiz parkina birakabilirler eger butceleri yetersizse). istenmeyen adam yani sayin ayi grylls, kimse onu sevmiyor olmali ki habire helikopterle issiz biryerlere atiyorlar. bu da bortu bocek yiyip camurlu su icerek hayatta kaliyor bir sekilde geri donuyor, yazik lan.

  hepsi bir yana programlarinin cogu bolumu kurmaca olsa da (zaten belirtiyorlar "saglik ekipleri var destek ekibi var, bize guvenip oyle issiz acun yerlere girmeyin, geberir gidersiniz" diye her program basinda) zor sartlara dayanikliligi ve yaban hayati hakkindaki bilgisi takdire sayan bir arkadas bear grylls. ayrica yakisikli da bir adam, cocugum baska is bulamadin mi yapacak? her halukarda ilgiyle takip edilmesi gereken biri, yalniz biraz kayisi kopmus o ayri.
 • -20 santigrat derece havada şov için yüzeyi donmuş göle girebilen bi heriftir ötesi varsa beri gelsin.
 • yaban domuzu pisliğinden namibya usülü çay yapıp bunu içtikten sonra "sağlıklı şeylerin tadının kötü olduğu gerçeğini göz önüne alırsak, bu içtiğim çay son derece faydalı bir şey olmalı" diyebilmiştir, o anki yüz hali görülmeye değerdir. işin ilginci namibya san yerlileri bu çayı antitoksin amaçlı kullanıyormuş. ve asıl bomba cümle bundan sonra gelmiştir;

  - bunu nasıl bulduklarını çok merak ediyorum.

  haklı ama, şaka gibi. çinlilerin barutu bulmasından da öte bir şey bu sanki..
 • dünyadaki belli başlı tüm özel kuvvet mensuplarına****, en güçlü silahlarının iradeleri olduğunun öğretilmesi ve bu şahsın eski bir sas mensubu olmasını da hesaba katarak, hayatta kalma eğitimlerinde yapmış olması muhtemel şeyler yanında programda yedikleri* oldukça masum kalmaktadır büyük ihtimalle.
 • "madem kaykaycı çocuklar sağa sola çarpıp kusarak mtv den malı götürdüler bende bu uğurda neden bir iki bok püsür yemeyeyim.." iç sesiyle 2010 yılı insanına, sözüm ona vahşi doğada hayatta kalma dizileri çeken kişi.
  ulan efendi gibi çık "acaba şimdi ne tür bi pisliği yiyecek, merakı uyandırmaktan öteye geçmeyen bir fikrimiz vardı, ahada çılgın atıyorum, şan şöhret aldı yürüdü daha ne.." diyiver..

  28 yaşında işsizlik yüzünden hala ailesiyle yaşamak nasıl bişi gelsin burda hayatta kalsın, ben diyar diyar helikopterle gezip manda boku ölü ceylan eti falan yerim onun yerine..
  * * *