şükela:  tümü | bugün soru sor
 • attack attack'ten tanıdığımız caleb shomo önderliğinde 2012 yılında ohio'da kurulmuş amerikalı metalcore grubudur. sound olarak muadili diğer metalcore gruplarından bir farkı yok. gitar rifleri ve vokaller bilindik. hafif hardcore punk havası da var. bu aralar popüler olma yolunda ilerliyorlar sanki. 2014 yılında yayınladıkları tek bir albüm var. başlamak isteyenler in between adlı şarkıları ile başlayabilir. kadro ise şu şekilde:

  caleb shomo - vokal
  taylor lumley- lead gitar
  kamron bradbury - ritim gitar
  oshie bichar - bas gitar
  brandon mullins - davul
 • counter strike global offensive içinde yer alan music kit'lerden iki tanesi, mevcut olarak yayınladıkları albümlerden derlenmiş, amerikalı hardcore punk grubu.

  2013 yılında sick adında bir extended play ile piyasaya çıkmış, sırayla 2014'te disgusting, 2016'da da aggressive isimli albümlerini yayınlamışlardır.

  yazarın şahsi zevki, okuyanlara ve grubu merak edenlere, son albümden hated ve always dead parçasını önermektedir. özellikle spor esnasında doping etkisi yaratmaktadır.*
 • "in between" şarkısı dinlemeye değer, fena şarkılar yapmayan metalcoregrubu. yine de daha tiz, en azından drop d'de çalsalar da daha uzun süre dinletirler kendilerini.
 • bugün keşfettiğim, sadece in between ve beaten in lips şarkılarını dinlememe rağmen çok sevdiğim grup. metalcore eksikliği bulunan bedenime ilaç gibi gelmiştir.