• attack attack'ten tanıdığımız caleb shomo önderliğinde 2012 yılında ohio'da kurulmuş amerikalı metalcore grubudur. sound olarak muadili diğer metalcore gruplarından bir farkı yok. gitar rifleri ve vokaller bilindik. hafif hardcore punk havası da var. bu aralar popüler olma yolunda ilerliyorlar sanki. 2014 yılında yayınladıkları tek bir albüm var. başlamak isteyenler in between adlı şarkıları ile başlayabilir. kadro ise şu şekilde:

caleb shomo - vokal
    taylor lumley- lead gitar
    kamron bradbury - ritim gitar
    oshie bichar - bas gitar
    brandon mullins - davul
  • counter strike global offensive içinde yer alan music kit'lerden iki tanesi, mevcut olarak yayınladıkları albümlerden derlenmiş, amerikalı hardcore punk grubu.

2013 yılında sick adında bir extended play ile piyasaya çıkmış, sırayla 2014'te disgusting, 2016'da da aggressive isimli albümlerini yayınlamışlardır.

yazarın şahsi zevki, okuyanlara ve grubu merak edenlere, son albümden hated ve always dead parçasını önermektedir. özellikle spor esnasında doping etkisi yaratmaktadır.*
  • bugün keşfettiğim, sadece in between ve beaten in lips şarkılarını dinlememe rağmen çok sevdiğim grup. metalcore eksikliği bulunan bedenime ilaç gibi gelmiştir.
  • hated, aggressive, beaten in lips , loser enn sevdiğim şarkılarıdır.
  • messed up adlı şarkısı harika olan hard rock yapan çok hoş bir grup.
  • diğer metalcore gruplarından bariz şekilde iyi olan grup. iki nedeni var:
    1. şarkı konuları/lirikler.
    2. hayvan vokal. domuz böğürtüsü veya cinnet geçiren bir manyak gibi gelmiyor caleb'in sesi.
    breakdown'ları da hayli iyi.
    yalnız son albümleri disease'in tanıtım parçaları iyi değildi. ilk iki albüm harika olmasına rağmen hala giremedim o yüzden son albümlerine.

diskografileri şu şekilde:
    >sick ep 2013 (evet 4 parçalık bir ep'leri var)
    >disgusting 2014
    >adrenaline 2016
    >disease 2018

fanı olacaksanız bilmenizde yarar var: grup çok fazla ek materyal yayınlıyor. (parça numaraları ile birlikte discogs'tan aldım):

disgusting'ten ek parçalar: (japonya cd sürümünde)
    13 finish line
    14 give ıt up
    disease deluxe versiyondan ek:
    13 takeover
    14 messed up
    15 young
    16 threat to society
    sick ep'den ek (sonuçta sadece "ı have a problem" disgusting albümünde kalan 3 parça sadece burada)
    2 go be the voice
    3 pick your poison
    4 set me on fire

tonla live ve acoustic parçaları var, yeni materyal olmadığı için onları yazmadım. gördüğünüz gibi ek materyallerden bir albüm daha çıkartırmış adamlar haha.

yeni albümleri de geliyormuş fakat solist (grubun ana adamı) canlı çalamadığım bir albümü çıkarmak istemem gibi bir şey söylemiş. galiba covid adamakıllı bitene kadar yeni albüm yok. yoksa albümü 1 hafta önce bitirmişler:
    https://www.altpress.com/…ed-recording-caleb-shomo/

diyeceklerim bu kadar bekleyelim görelim
  • below isimli albümlerini 25 haziran 2021 tarihinde yayınlayan müzik grubu.bu albüm grubun şu ana kadar yayınladığı dördüncü albüm.
    güncel grup kadrosunda vokalde caleb shomo, gitarda zach huston ve will deely, bas gitarda oshie bichar, davulda connor denis bulunmakta.
    ve ayrica bugün connor denis'in doğum günü:)
  • might love myself adlı şarkılarını severek dinliyorum
hesabın var mı? giriş yap