şükela:  tümü | bugün
 • pixel crow tarafından geliştirilen, dağıtımını ise this war of mine'ın hem geliştiriciliğini hem de dağıtımını üstlenen 11 bit studios şirketinin yaptığı bilgisayar oyunu.

  oyuna 6 ağustos 2017 itibarıyla türkçe dil desteği de gelmiştir.

  http://store.steampowered.com/app/461950/beat_cop/
 • türkçe dil desteğinin de gelmesiyle harika bir oyun oldu. papers please gibi hikaye tabanlı, ama çok daha eğlenceli bir pixel oyun.

  80'lerin abd'sinde geçiyor, polis memuru* olarak uzun bir caddenin devriyesinden sorumlusunuz. oyunda halkla kurduğunuz ilişki ve size duydukları itibar dışında 3 ilişki barı var; polislik, çete ve mafya. bu cadde üzerinde pizzacı işleten italyan mafyası ve zenciler* arasında her daim husumet var. onlarla kuracağınız ilişkiler ve yapacağınız tercihlere göre oyun da bir nevi şekil alıyor.

  caddedeki dükkanlara ve apartmanlara girip çıkabiliyorsunuz, yan görevler falan oluyor. tabii bütün bunlar olurken, belediye için doldurmanız gereken park cezası kotaları var. amiriniz tarafından size her gün ne kadar ceza kesmeniz gerektiği söyleniyor. arabanın lastiklerini, aynalarını ve parkmetreyi kontrol ederek duruma göre ceza kesiyorsunuz. bazen ceza kesmek yerine rüşvet de alabilir, torbacıyı tutuklamak yerine bir ex atabilir, köşe başında bekleyen fahişeyle ilişkiye de girebilirsiniz.

  yani size birazcık, polis olsaydım nasıl bir polis olurdumun cevabını veren oyun. daha sadece 5. günündeyim oyunun ama anladım ki ben baya oç polis olurmuşum.
 • yeni neslin oyun konusunda ne kadar cahil olduğunu gösteren oyundur. grafiklerine bakıp "aa bu ne ya 30 sene önce mi yapılmış" dediklerini duyar gibiyim. buralarda bile pek bilinmiyor anlaşılan. fakat oldukça sürükleyici ve keyifli bir yapım.
 • oldukça sevimli gözüken oyun. kış indiriminde vs düşerse kaçmaz. takipteyim...
 • oyun 80's ve 90's mizahını aşırı derecede barındıran bir yapıya sahip. keyifli vakit geçirmek için alınabilir. sürekli olarak oyunun içindeki ayrıntıları yakalamaya çabalarken zamanın nasıl geçtiğini bile fark etmeyeceksiniz. 10/8 hak ediyor, tek takıldığım ve eh işte bu da olmasaymış efsane olurmuş dediğim şey; bir gün içerisinde fazlasıyla dolu dolu yaşarken aşırı derecede strese sokması ve tüm detayları yakalayamamak. geri kalan her noktasıyla kusursuz. alın efendim, hele indirimde hiç kaçırmayın.
 • çok güzel oyun 3 gün geçirdim ve hiç sıkılmadım , tam ekran oynamakta fayda var lakin pencereli oyunda hafif imleç kaymaları olabiliyor ama büyük sorun değil .

  muhabbetleri çok iyi okurken gülümsetiyor çoğu .

  parayı pixeline değil de muhabbeti , senaryosuna verdiğinizi 2. günden sonra anlıyorsunuz .

  güzel oyun alınır indirimdeyken oynanır .
 • zaman geçirmeye birebir. tabi ilerledikçe görevleri idare etmek zorlaşıyor. türkçe olması da ayrı güzel. grafiği problem etmeyecek oyunculara tavsiye edilir.

  şuan indirimde 7.20'den satılıyor.
 • muhteşem ötesi bir oyun.

  vallahi çocukluğuma döndüm, sanki diskette oynuyorum oyunu. muhabbetler, kişiler ve o lanet olası koca kıçlı polisler. hepsi mükemmel, alın oynayın.
 • çabuk bitmesin diye oyundaki günleri gerçek günlere bölerek oynadığım oyun. inanılmaz eğlenceli, bir o kadar da komik diyalogları var. görevler de beni sıkmadı.