şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğe gelerek beni şenlendiren dost. içtikçe deli bi enerjiye sahip olan, kıskandıran, bol takıntı sahibi insan.
    lisenin** bana kattığı ender iyi şeylerden. denge unsurum.
    oturup birlikte sex and the city izleyesim gelen.
    o bana hadi şunu yapalım desin, ben de ona ya bi dur ya..
    (bkz: bebeeeeeeeek)*
  • şunca yıllık hayatımda bir benzerine rastlayamadığım unique insan.
    sahip olduğum birçok alışkanlığımı elimden aldığını farkediyorum bazen. benim için b.k.ö. ve b.k.s. var sanki.
    kendi takıntılarını bana da bulaştırdığını hissettiğimde korksam da, daha az agresif olmamın mimarı olduğu için minnettarım da kendisine.
    önyargı kraliçesi. cover düşmanı. proje bıkkını. öyle bi insan bu işte.
    dost.
    (bir de yüzüme bakar bakmaz ne hissettiğimi anlamasa..)
  • eli en kanlı, cesareti en yüksek, kungfu, jujitsu, aikido, karate, vesaire yalamış yutmuş, hafif psikopata kaçmış yegane gelin...
  • saçma sapan bi entry yüzünden çaylaklığa düşen, şimdi de başını taşlara vuran autocad mağduru hanivayt. bana yolladığı şarkıları beğenmediğimde kızan adi şarapçı, dost insan. tatil boyu yemek yapmadım diye tepeme binen sonra da bedduaları tutan kişi, daha ben ne dolmalar yapıcam halbuki ona.
    asabi projeci bi de bu, ama tasarladıkları ilk bana gelecek sözü var. hadi bakalım.
  • saçı karıştırılası, ısırılası insan.
  • şanslı olduğumu söyleye söyleye 3 kuruşluk şansımı vakumlayıp kendi tarafına çekmiş şom ağızlı mark sandmanzede mirandam. msn olmasa derdini anlatamayacak kadar da çekingendir bu, kıyamam. büyüğümdür saygıda da kusur etmem, gerektiğinde önünde eğilmesini bilirim.
    hatta karar verdim, o tasarlıycak ben satıcam, köşeyi birlikte dönücez.
  • kill bill 2'de;

- beatrix kiddo?
    - here!!!

repliğinden sonra the bride'ın olduğunu ögrendiğimiz isim.
    ayrıca belirtmek gerekirse filmin bu kısmı beni tarantino'ya bir kez daha hayran bıraktı.
  • gercek adi beata beatrix kiddo olan efsanevi sozluk celebritysi olarak sanat hayatina baslamis daha sonra david*'den gelen teklifler uzerine kiralik katil olmustur.*
  • doğum günü hediyesi olarak nicki altına entryler düzeceğim vaadi ile kandırdıgım,her buluşmamızda "bak bunları yazacam sözlüge" diyerekten tehdit ettiğim,bir gün evinde şarap içtiğimiz,güzel tavuk yapan,ortaköyde kendisini gören denizin kabarması sonucu sırılsıklam olan,geceleri bar disco v.s. ortamlarda elinden birasını düşürmeden çılgın müziğe kendini kaptıran sistematikbunun yanında eğlence eğlenceinsanı olarak tanımladığım insan dişisi...
  • gecenin bi yarısı bana küsüp öyle yatan kardeşim, biliyorum ki gözüne uyku girmemiştir*, ayrıca yeğenin(m)i göstermemekle tehdit ediyor, eh göze alamıyorum tehlikeyi haliyle.**
    barışmak için kapısında vw samba filosu yapacağım hop scotchtur kendisi. nasıl olsa 1 ay daha valiz hazırlıcak ama o tatil yalan oldu haberi yok.
    seviyorum ulan.