şükela:  tümü | bugün
  • beats'in studio modelinin kobalosuz versiyonudur. mat siyah rengi oldukça seksi durmakta ancak 1249 liralık etiketi ile güzel olduğu kadar küstah da.
  • bizzat kullandığım muhteşem aygıt. ilk başta fiyatı fazla gelebilir ama kulağınıza takdığınız anda daha önceden dinlediğiniz müziklerin daha farklı bir ses tonuyla daha kaliteli geldiğini anlayacaksınız. tavsiye: amerika'dan getirmek fiyat açısından baya bi kolaylık sağlıyor.
  • bir indirimde 200$'a görüp direk yapıştığım kulaklıktır kendisi. bende öncesinde (bkz: sennheiser urbanite) vardı ancak aradaki en belirgin fark bass farkı ve çoğunlukla dinlediğim şarkılarda bass aşırı derecede bulunmamakta. tabii ki sadece hiphop şarkıları için olduğunu iddia etmiyorum ancak bu kulakların asıl özelliği basslarının boostlanmış olması, kulağınızda hissedebiliyorsunuz hani o derecede. bu fiyata alınabilecek çok daha kulaklıklar var yalnız. örnek olarak bakılabilir (bkz: bose quiet comfort 25) ya da sennheiser'ın istenilen fiyat aralığına bakılabilir.
  • abd'de best buy'da b&o haric neredeyse tum kulakliklari deneme sansi vardir. ben de uzun uzun denedim hepsini. sony,sennheiser,bose vs arti bununla da yetinmedim amazon'dan b&o wireless siparis verdim. onu da denedim ve ertesi gun iade ettim. yok beats studio wireless kadar iyisi yok. evet bose quiet comfort cok net ses veriyor fakat ses siddeti yetersiz. son ses aciyorsunuz ve icinize isleyecek kadar yuksek ses vermiyor.

    beats'in diger modelleri icin boyle iddaali konusmam. zaten hepsini denedim ve begenmedim. fakat studio wireless o kadar iyi ki elimdeki bozulur kaybolur diye bir tane de yedegini aldim. bu arada turkiye'de 1200kusur lira olduguna bakmayin bestbuy indiriminden 150$'a aldim. bu fiyata alirsaniz fiyat performans olarak rakibi birak yanina yaklasan bile olamaz.