• ya kukusu var tebrik ediliyor ya da asiri narsist itirafa eksilenen girdileri ile ilgili dert yaniyor. girdi begenisi almak için yaziyorsa, bos kumedir. eyyorlamam bu kadardir
  • kadın biri.
  • övünüp durmaya gelmiş yazar kardeşimiz.
    e herkesin kendince misyonu farklı tabi sözlükte.

seneler sonra ekleme: harbi harbi atıyormuş ha, astronomi alanında boş boş attığını zaten yazmışlardı, ben de denk geldim sonradan bayağı bayağı işkembeden sallamalarına. üstüne vazife olmayan moda görüşleri de cabası.
    (bkz: #68398843)

sürekli bir en yenilmez, en güzel, en serüvenli, en akıllı, en gözüpek...
    ne kadarı doğrudur, ne kadarı atmasyondur bilinmez. ben biliyorum da neyse.

ha bir de herkes onu kıskanıyormuş.
  • (bkz: #59999914)nolu entrisinde içimin yağlarını eritmiş yazar. çok iyi yapmışın bacım.
  • son zamanlarda eksi sozlukte okudugum en iyi yazilardan tespitlerden birine imza atmis kisi.
  • şu ana kadar kimsenin nick altına yazmadım. direkt mesaj atarim. bu zat mesajı kapattığı için buraya yazıyorum.

bir entry'sinde islam'in müslüman kadınlara çocuk bakmasını ve bu çocukların terbiyesini emrettiğini yazmış. hep merak ederim bu sözde modernist yazarlar islam'ı nereden öğrenir. bu öğrendiklerini vücudunun hangi organıyla yorumlar. az biraz siyer okumuş olsa peygamber eşinin çok zengin bir tüccar eşi olduğunu bilip bu bilgiye göre fikir sahibi olurdu. ancak her modernist gibi din hakkında bilgiyi gerçek kaynağından ogrenmedigi ve daha önemlisi pek de vicdanlı olmadığı için koskoca islam hakkında bu tür yanlış çıkarımlarda bulunmuş yazık.
  • şu an dinlenenlerde bir şarkı paylaşmış, ben de şunu göndereyim dedim ama mesaj yollanamıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=s3djhfcwzno

içimde kalmasın, mesaj engelli yazardır.
  • çok iyi bir gözlemciden daha fazlasısın. ya aile terapisti, ya bilge bir ruh. ya da en kötü ihtimalle ki bu ihtimalin kötü olması tartışılır, güçlü bir acı çekmişsin. nesin acaba sen
  • aşırı iyimser kişilik. ilaç olarak (bkz: arthur schopenhauer)
  • uzun uzun yazip, fındık kabugunu bile dolduracak bir seyler anlatamayan, boş biri.
hesabın var mı? giriş yap