şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün yayınlanan yeni ah kosmos albümü. ilk yorum olarak yüzeysel bir şekilde güzel olmuş sanki diyebiliyorum. ah kosmos albümleri dinledikçe güzelleşiyor. sonrasında editler gelir artık.
 • başakcığım yine ortalığı dağıtmış. ilk dinleyiş için çok beğendiğim albüm olmuştur.

  özellikle tavsiyeler: wide ve beyond dreams
 • başak günak bu albümünü “bataklık, bastığın yerin, bedenini tüm ağırlığıyla içine çekmesi ve bunun getirdiği hassasiyet, yumuşaklık, esneklik ve güç demek benim için. bir adım atmak, bastığım yerden batmak, ama battığım yerden sonra bir adım daha atma ihtimalimin hep olması…” cümleleriyle ifade ettiği albüm. ben çok beğendim. özellikle de mabel matiz'in eşlik ettiği heart knows this yapıtı şahane olmuş. emeklerine sağlık.

  tracklist:

  1. woods
  2. june
  3. wide
  4. it rains without you
  5. we can't fall of a mountain
  6. quod non pertinent hic
  7. dawn
  8. paradise
  9. beyond dreams
  10. heart knows this
 • evde tek içmek huyum değildir ama bunu yaptırtıyor bu akşam. kaliteli iş.
 • sound olarak gayet kaliteli bir iş çıkmış. tarz olarak da perkütif mi diyeyim türlü türlü perküsyonvari seslerin kullanılması sanırım başak'ın imzası oldu artık. clap sesine alışamadım sadece, onun dışında kickler, synthler vs. her şey gayet güzel. aranjmanlar da gayet iyi. bazı eski şarkılarını andıran aranjmanlar var ama zaten bunlar negatif değil tarz gereği pozitif bir yorum olarak yapıyorum. gitar tonlarını çok beğendim. ayrıca kesinlikle beyond dreams ve wide dinlenmeli.

  saksofonun bir nebze daha ön planda olduğu daha çok şarkı duymak dileğiyle.
 • başak günak nam-ı diğer ah kosmos'un son albümü, nazarımda ustalık eseridir.
  baştan sona, sıkılmadan dinlenen, birbirinden güzel ve farklı parçaların olduğu bir albüm yapmış bu sefer. üstüne katarak gidiyor ah kosmos ve her yeni çalışması daha iyi oluyor. dinledikçe daha da güzelleşiyor albümdeki parçalar. çok seviyor, beğenerek takip ediyoruz zaten kendilerini :)

  wide ve beyond dreamsalbümün en öne çıkanları olsa da kişisel favorim her daim we can't fall of a mountain

  spotify
  web sitesi