şükela:  tümü | bugün
 • açılımı beyaz baretliler olan, nedense ytü yapı ve gelişim kulubü adı yerine kullanılan isim
 • acı badem ürünleriyle gönlümde taht kurmuş olan kozmetik imalathanesi. kremi ayrı, acı badem sütü ayrı sadedir, faydalıdır. sanırım bir menapoz teyzeleri alıyor bunları hala, bir de ben. emeklilerin rağbet ettiği, mahalle arası ucuzcu parfümerilerde bulunur.
 • acı badem sütünün**şişesinin arkasında hala eski istanbul türkçesiyle "hem cildinizin mesamatını temizleyen, hem de teninize güzellik veren bir müstahzardır." yazan sevimli marka.
 • bi de taklidi var bunun, taklidi demek ne kadar doğru olur bilemiyorum, zira bebak'ın ambalajını, ürün çeşitlerini aynen almış, üstüne bir tek "çoma" yazmışlar ama, parfümeri sahibinin dediğine göre, en az on yıldır bu işi yapıyorlarmış ve kendi müşteri kitlelerini oluşturmuşiyi kotarmışlar bu işi. pepsi gibi. enteresan. ben niche bir mal sanıyordum bunu, meğersem bölüşülecek bir pasta varmış ortada.
 • içinde ne bir acıbadem özü, ne bir badem yağı bulunduran enteresan ürünleri vardır. bir yerde okuyup feci gaza gelip ilk bulduğum yerde arkasını çevirdim okudum, içerikteki "acıbadem esansı" kalemiyle yıkıldım. gerisi bildiğin parafin, vazelin filan.
 • ellerime iyi gelen tek krem. anneannem de bebak kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. buram buram acı badem kokuyor, ambalajının sade olması da ayrı bir güzellik.
 • geceleri yatmadan önce bir süredir bunun acı badem sütü sonra da rosense gül suyu ile yüzümü silip yatıyorum..zaten çok problemli bi cildim yoktu ama cildimin günden güne gerildiğini daha bi pürüzsüzleştiğini hissediyorum.yıllardır her çeşit markanın her tür ürününü kullanan biri olarak bunca yıl kozmetik sektörü tarafından sömürüldüğümü hissettiriyor bu durum bana.çünkü bu iki ürünün fiyatlarını toplasanız 11 lira filan ediyor...
 • yeşil kapaklı beyaz şişeli acıbadem sütü.
  geçenlerde saç kremi almak için girdiğim gratisde dikkatimi çekti. baktım çok ucuz bir tane alayım dedim.
  kremlere dünya para bayılıyorum zaten.
  neyse geldim eve makyajımı temizledikten sonra sürdüm bunu. amanın o nasıl mide bulandırıcı yoğun bir acıbadem kokusu, ölüyorum sandım ama koku bir kaç saniye içinde yok oldu.
  sabah kalktığımda yüzüm hem parlıyordu hem de yumuşacıktı. iyi de ben uzunca bir süredir gözaltıma estee advanced repair, gece kremi olarak shiseido skincare, gündüz kremi lancome zen, temizlik için de clinique ve shiseido kullanan kadınım. o kadar para verdiğim bu ürünlerin hiçbiri cildimi bu kadar güzel yapmadı. göz kremi ve temizleme ürünleri hariç diğerlerini kullanmayı bıraktım.
  bir süre bu şekilde devam etmeyi planlıyorum.
  eğer bir sorun çıkmazsa bilgi veririm yine.

  bir süre sonra gelen not: yok be yahu, ben geri döndüm özel kremlerime. bu yaştan sonra sivilce çıkardı la, ben daha ne diyeyim.
 • kalıcı makyaj yaptıranlara sonrasındaki bakım süreci için önerilen bir kremmiş
 • acıbadem'in üstüne sos diye dökülüp yiyilesi vucut kremi.