şükela:  tümü | bugün
  • çocuk istismarıdır.

aşağıda bulunan linkteki potansiyel katiller tarafından uygulanmıştır. hiçbir sike derman olmayan saçma sapan bir uygulamayı küçücük bir bebeğe uygulayanın da (ek olarak aşı karşıtlığı yaparak toplum sağlığını da bir kez daha tehlikeye atıyorlar) uygulatanın da ağır cezalar alması gerekir. ama burası türkiye, ödül bile verebilirler bu beyinsizlere.

https://twitter.com/…sari/status/943514947010662402
  • öncelikle cümlede anlatım bozukluğu olduğu için bebeklerde altına kaçırma problemi için hacamat yaptırın demiş gibi olmuş. çocuklarınızda altına kaçırma problemi için hacamat diyor. bu gereksiz düzeltmeyi yaptıktan sonra bunun ne kadar aptalca ne kadar ahmakça ne kadar gerizekalıca olduğunu söyleyebiliriz. bir insanın bebeğinin gazının hacamat ile geçeceğini düşünebilmesi inanması için nasıl bir beyne sahip olabilir kafam almıyor.
  • ağır bir çocuk istismarıdır, suçtur, hemen yasal işlem yapılmalıdır.
    fotonun aşı karşıtı bir facebook grubunda paylaşılması aşı karşıtlarının zeka seviyesi hakkında da fikir vermektedir.

çekin o pis ellerinizi ve fikirlerinizi çocukların üzerinden.

kiminiz içinde paraben var diye d vitamini vermez, unutuyorum diye demir vermez çocuğu kansız bırakır, kiminiz bi bok bilmeden aşıya karşı çıkar tüm çocukların sağlığıyla oynar, kiminiz antibiyotiksiz iyileşmez bu çocuk diye her hastalıkta saçma sapan ilaçları dayar. bu ülke kadar çocuk ihmali olan bir ülke yok avrupada.

hacamat son nokta ama oraya gelene kadar neler ediyorsunuz bu çocuklara.
  • cehaletin resmini çizmişler.!
  • bebek en fazla 3-4 aylık. 3-4 aylık bebekte deri altında kirli kan ne arar. hacamatın asıl amacı kirli kandan arınmak değil mi? hangi akıla hizmet bebeğe yaparsın ki bunu. eti ne budu ne o bebeğin de tertemiz kanını alıyorsunuz.
  • bebeğin hayatı bir enfeksiyona bakar. tertemiz kanı bir yana dursun, daha bağışıklık sistemi oturmamış yavruya yapılır mı bu?

din ticaretinin binbir şeklinden birisi bu. muhataplarının ne kadar cahil bir kesim olduğunu buradan daha net bir şekilde görebilirsiniz.
  • ben bebeğe dokunmaya kıyamazken bu varlıklar neler yapabiliyor gerçekten inanılması zor.
  • normal devletlerde bunu yapan ömür boyu çocuk velayetinden men edilir.
    bizdeki durumu ise takip edip göreceğiz.

yok lan ne takibi. bilmiyor muyuz sanki. bizimkiler hacamat'ı modern tıp sayacaklar neredeyse.
  • ben bu ülkeyi tanıyorsam hacamat dükkanı açmak için bu ruh hastalarına kredi verir devlet. ortadoğu da islam denen pislik yüzünden bebekler ve kadınlar ancak acı ve eziyet çeker.
  • başlığa bu kadar az ilgi gösterilmesini asla anlayamadigim kanımı donduran onlarca küfürü buraya yazamayıp yutkundugum..
    bu işe kalkışan mahlukların allah en yakında zamanda belasını verir umarım.