şükela:  tümü | bugün
  • zonguldak'ta maddi sıkıntılardan dolayı çocuklarına süt alamayan ve bebek bezi yerine naylon poşetle bezleyen annenin haberidir. kime güvenip bu kadar çocuk yaptığını bilmek istemiyorum ona bu cesareti veren hayır mı şer mi ne sahibiyse baksın bu çocuklara artık. kürtaj cinayettir sen doğur bacım çocuk gelirse rızkıyla gelir sen düşünme çok fazla.. falanca yıla falanca sayıyla hoba.

kaynak

edit: tanım
  • iki sene sonra yeni bir çocuk daha peydahlayacak anne. engelli çocuk sahibi olmak bile üremelerine engel olmamış.
  • 6 aylık bebeğinin biberonuna kola koyan yengem kadar aptal değildir.

neymiş, sussun diyeymiş! aptal kadın. 6 aylık bebeğe kola vermek nedir lan.
  • süt alacak paran bile yokken ne demeye çocuk yapıp o çocuğa işkence çektiriyorsun? sorumsuzluğun, aptallığın önde gideni. "devlet yardım etsin!" diye devam edecektir, umarım eder de zaten burada konu çocuk.

bununla beraber aile sorumluluk sahibi değil diye vergilerle kaç çocuk bakıyoruz acaba? maddi durumun yokken çocuk yap, sonra o çocuğa diğer vatandaşlar vergileriyle baksın.

birileri de hala "3 çocuk!" demeye devam edecektir, umurlarında değil çünkü o çocuklar ne şartlarda yaşayacak, nasıl sürünecek.
  • suriye'lilere 200$ maaş veren sistemden ne beklenirdi ki?
  • e hadi ver ışte bunlara 300-600-1000 tl versen ne yazar. yazık çocuğun haline bak. yavrum kış günü o posetler ne kadar soğuk tutar. mikroplari söylemiyorum bile. o çocuğun suçu ne . anne baba bilinclenmedikten sonra. eğitim sisteminin anına koyacaginiza, birbirinizle sidik yaristiracaginiza şu durumların köküne çözüm bulun. oy için milletin anasını dudukluyorsunuz.
  • bebeği elinden alınması ve daha fazla ürememesi için kocasıyla beraber kısırlaştırılması gereken anne.
  • ulan bu insanlara yardım etsen yüzsüz gibi üç ay sonra karnı şiş çıkar karşına.

suriyeli dilenciler bir bunlar iki...

bunlara özellikle yardım etmeyeceksin ki açlıktan sevişemesinler yeni çocuk yapamasınlar, çocuklarını da ellerinden alacaksın, bunlar bir köşede ölsün.

üç kuru ekmek versen yedikten sonra sevişiyorlar, sonra "çok mağduruz, çok fakiriz..." he he...
  • eğitimsiz bir kişi. maalesef sadece çocuklara acıdım. anne-babaya asla acımam. cahilce davranıp 6 çocuk dünyaya getirmek nedir?

edit: "eleştireceğinize çözüm üretin orospu çocukları" demiş biri. çözümü üretip bu aileye aylık 3000 lira maaş ve güzel bir ev versek bu aile aylık 5000 lira gerektirecek kadar çocuk yapar. yani çözüm mözüm yok cahilliğe. cahilin eğitimi de olmaz. ağaç yaş iken eğilir.
  • iki seneye çocuk sayısını 2 katına çıkartıp bu seferde mama alamadığı için çocuklarına tütün içirip tokluk hissi yaşatabilir.
    (bkz: bakamıyorsan doğurma)