şükela:  tümü | bugün
 • beni bogmaya calisti sanki, nefesimi kesti orospu! mutfakta asci, yatakta orospu, cocuk olunca psikopat ya da sizofren oluyor bu karilar. bunlari oldurmek hukuka ya da insanliga uymaz, ecellleriyle olseler keske. azalarak bitseler keske en az ucer ucer dogurmadan. bunu hamile birakan orospu cocuguna da laflar hazirladim ama bu kadar kufur yeter bugunluk.
 • psikolojik bir rahatsızlığının olmasını ümit ettiğim kadındır. bilinçli bir şekilde yapmış olmasın lütfen. bu kadar iğrençliği insan olana yakıştıramıyorum.
 • olayı akıl hastalığına bağlayıp da suçsuz olduğu ima edilmeye çalışılan kadın. bu ülkede her canı isteyen birilerini öldürecek (ki öldürüyor zaten), sonra da yok suçlu o değil de ailesi, ona bakmayan sosyal hizmetler, devlet filan olacak. hadi canım ortalık karısını kızını öldüren katillerden geçilmiyor, hala mı savunuyorsunuz bunları.
  ha suçlu devlet diyorsanız doğrudur, bi adam gibi yasa çıkartmadı şu pislikler için. varsa yoksa içki yasağı, sigara yasağı, öpüşme yasağı cart curt.
 • anne olmak istemeyen kadındır belki... bilinmez...
  cehalet dolayısıyla hamile kalıyordur ve hamile kalınca da doğurmak zorunda haliyle...
  her kadın anne olmak zorunda mıdır? her kadın doğurmak zorunda mıdır?
  bir de bu soruları sorun kendinize?
  geçenlerde anne olmak istemeyen kadın başlığında kıyasıya eleştiriliyordu bu karar, alın işte size anne olmuş kadın, tırnak içinde 'anne'... doğurmakla anne olunmadığı herkesin malumu...
  kaldı ki 3 çocuğu da kadının sakat doğmuş ve bu sakatlıklar hamilelik sürecinde meydana gelmiş eylemlerden dolayı olmuş gibi duruyor.
  bu kadın muhtemelen bebeği düşsün diye çok uğraşmış, olmayınca da karnında sakatlamış masumu...
  bu noktada tek suçsuz günahsız bebekler olmuyor mu?
  anne olmak, doğurmak istemeyen bir kadından zorlayarak müşfik, şefkatli istekli bir anne çıkaramazsınız, boşa uğraşmayın.
  bu kadının ve kocasının aslında tek öğrenmeleri gereken şey doğum kontrol yöntemleri...
  yaptığı davranışlara gelince, yaşadığımız dünya gitgide ilkelleşiyor... artık bir 'sorun'dan kurtulma yöntemi tümden yok etmek...
  burada yazılanlar gibi öldürmek, boğmak, katletmek, cinsel organına bir şeyler sokmak yoluyla cezalandırmak...
  kısasa kısas anlayacağınız...
  doğurarak evrilmeye yönlendirilmiş inançlı bir kadın görüntüsü var izlediğim çekimde, inanç maalesef korkutularak olmuyor, insanlık ve insanı değerler de şiddetle, dayakla, yasakla kazandırılmıyor...
  anne baba olma ehliyetinin olmadığı bir evrende şansız sabi sübyanları doğuran kadındır bu...
 • belli ki delidir.

  söylüyorum söylüyorum sikine takan yok. sırf üreme organ ve hücreleri sağlıklı çalışıyor diye, insanların üreme hakları ol-ma-ma-lı! ehliyet gibi, ruhsat gibi bir şeylere tabi olmalı çocuk yapmak, çoğalmak.

  al buyur. bu kadının mesela aklının yerinde olduğunu iddia edenin alnını karışlarım. ama yumurta üretebiliyor, döllenmiş yumurtasını rahimde tutabiliyor, göbek bağı kurabiliyor, karnındaki bebeği besleyebiliyor ve günü geldiğinde bebeği rahminden dışarı çıkarabiliyor. doğum, doğurma, çoğalma, üreme gerçekleşmiş oluyor, amenna.

  ee kadın bırak çocuğu yanlış yetiştirmeyi, ihmalle ölümüne yol açmayı falan, elleriyle boğmaya çalışabiliyor oğlum çocuğu! şimdi bunun çocuk yapma hürriyeti var öyle mi? yok yaa? üstelik daha önceden 2 çocuğu daha varmış gördüğüm kadarıyla. oldi amk.

  10'dan sonra içki içmeyi, ertesi gün hapı almayı şunu bunu yasaklayacağına; buyur canı isteyenin, istediği zaman, istediği kadar çocuk yapmasını yasakla. evet insanların kendi tercihleri bir "yasaklama"ya tabii tutulamaz fakat burada bireylerin tercihleri, doğacak çocuğun hayatına doğrudan, direktman etki ediyor. haliyle buna bir düzenleme yapılabilir, yapılmalıdır, yapılması zorunludur.
 • .....sadece teşhis konulması için çocuğumun ağzını kapatmam durumunda nöbet geçireceği düşüncesi ile doktorlar geleceğini düşünmemden dolayı bu eylemi gerçekleştirdim" şeklindeki sözleri -kendi söylediyse eğer- sarfedebilen bir akıl hastası olabileceğine ihtimal verilemeyecek cani ve aşağılık bir şeydir. (bkz: orospu) bozuk olan psikolojimi daha beter bozmuştur bu video. keşke izlemeseydim.
 • çocuğu öldürebilmiş midir merak ettiğim ruh hastası. hayır videoyu izlemek istemiyorum.

  edit: öldürememiş. tavşan hummasi öyle söyledi.
 • buna lohusa sendromu deyip hafifletmek isteyenlerin mantığını da ayrı sikeyim. iyi o zaman, her lohusa olan çocuğunu boğsun. mantıksız yaratıklar. videonun ilk kısmını izledim, sonrasına yüreğim dayanmadı. psikopatsa da, hatta deliyse de gebersin mümkünse. allah belasını versin. o minicik meleğin canından önemli değil. birazdan hümanist pıtırcıklar ispiyonlayacaklar biliyorum ama, böyleleri yaşamayı zerre kadar haketmiyor. itlaf edilmeliler !
 • allahtan tez zaman da belasını vermesini istediğim şerefsiz kadın. sana insan diyenin ben var ya. izlerken nefes alamadım. boğazıma bir şey oturdu resmen. herkes annelik duygusunu bir an önce tatmak için can atarken, kansızın biri gelmiş alllahın ona bahşettiği lütfu hiç ediyor.

  ne garip zıtlıklarla dolu bir dünya.
 • içimi ezen olay-video. bu insanlık dışı demek bile kafi gelmiyor. iyi ki de başlıkta "anne" ibaresi kullanılmamış. gözlerimden yaş geldi, içim ezildi, midem bulandı.