• daha önce belki yüzlerce dehşet verici kaza-cinayet-saldırı görüntüsü gördüm ancak hiçbiri bu yaratığın bebeğini boğmaya çalışırkenki görüntüleri kadar dehşete düşürmedi beni. hiçbiri bu kadar kötü hissettirmedi, böyle tiksindirmedi insanlıktan. daha önce de biri bebek, diğeri 2,5 yaşında iki çocuğunu aynı yöntemle öldüren bu vicdansıza verilebilecek hiçbir ceza, hakettiği ceza olmayacaktır.
  • nasıl ya nasıl?
    kendi canından yaratılan cana nasıl kıyabilir bir insan?
    ona bakarken kendini onda görmez misin sen?
    senin en değerli parçan değil mi o?
    dünyada olup bitenden habersiz o masuma nasıl böyle bir şey yapabilirsin sen?
    annelik müessesesi bu mudur ha söylesene kadın?
    aynısının sana yapıldığı düşünsene.düşünemiyorsun değil mi?işte o yüzden bu kadar vahşi,cani,insanlığa leke sürdüren bir insansın.
    senin için insan demeye de dilim varmıyor ama...
  • işte bu yüzden insanlar çocuk sahibi olmadan piskologlarla görüşmeli. işte sırf bu yüzden insanlar çocuk isteyip istemediğine karar verebilecek kadar bilgili kendini geliştirmiş olmalı. böyle canilikler olmasın diye türkiye gelişmeli. ama tabii bizim daha önemli mevzuularımız var ülkemizde alkolikleri bi ortadan kaldırırsa hükümet bu tarz konulara da el atar bence. şimdilik üç çocuk yapıp üçünü de öldürebilirsiniz çok zor olmaz.
  • beni bogmaya calisti sanki, nefesimi kesti orospu! mutfakta asci, yatakta orospu, cocuk olunca psikopat ya da sizofren oluyor bu karilar. bunlari oldurmek hukuka ya da insanliga uymaz, ecellleriyle olseler keske. azalarak bitseler keske en az ucer ucer dogurmadan. bunu hamile birakan orospu cocuguna da laflar hazirladim ama bu kadar kufur yeter bugunluk.
  • olayı akıl hastalığına bağlayıp da suçsuz olduğu ima edilmeye çalışılan kadın. bu ülkede her canı isteyen birilerini öldürecek (ki öldürüyor zaten), sonra da yok suçlu o değil de ailesi, ona bakmayan sosyal hizmetler, devlet filan olacak. hadi canım ortalık karısını kızını öldüren katillerden geçilmiyor, hala mı savunuyorsunuz bunları.
    ha suçlu devlet diyorsanız doğrudur, bi adam gibi yasa çıkartmadı şu pislikler için. varsa yoksa içki yasağı, sigara yasağı, öpüşme yasağı cart curt.
  • anne olmak istemeyen kadındır belki... bilinmez...
    cehalet dolayısıyla hamile kalıyordur ve hamile kalınca da doğurmak zorunda haliyle...
    her kadın anne olmak zorunda mıdır? her kadın doğurmak zorunda mıdır?
    bir de bu soruları sorun kendinize?
    geçenlerde anne olmak istemeyen kadın başlığında kıyasıya eleştiriliyordu bu karar, alın işte size anne olmuş kadın, tırnak içinde 'anne'... doğurmakla anne olunmadığı herkesin malumu...
    kaldı ki 3 çocuğu da kadının sakat doğmuş ve bu sakatlıklar hamilelik sürecinde meydana gelmiş eylemlerden dolayı olmuş gibi duruyor.
    bu kadın muhtemelen bebeği düşsün diye çok uğraşmış, olmayınca da karnında sakatlamış masumu...
    bu noktada tek suçsuz günahsız bebekler olmuyor mu?
    anne olmak, doğurmak istemeyen bir kadından zorlayarak müşfik, şefkatli istekli bir anne çıkaramazsınız, boşa uğraşmayın.
    bu kadının ve kocasının aslında tek öğrenmeleri gereken şey doğum kontrol yöntemleri...
    yaptığı davranışlara gelince, yaşadığımız dünya gitgide ilkelleşiyor... artık bir 'sorun'dan kurtulma yöntemi tümden yok etmek...
    burada yazılanlar gibi öldürmek, boğmak, katletmek, cinsel organına bir şeyler sokmak yoluyla cezalandırmak...
    kısasa kısas anlayacağınız...
    doğurarak evrilmeye yönlendirilmiş inançlı bir kadın görüntüsü var izlediğim çekimde, inanç maalesef korkutularak olmuyor, insanlık ve insanı değerler de şiddetle, dayakla, yasakla kazandırılmıyor...
    anne baba olma ehliyetinin olmadığı bir evrende şansız sabi sübyanları doğuran kadındır bu...
  • belli ki delidir.

söylüyorum söylüyorum sikine takan yok. sırf üreme organ ve hücreleri sağlıklı çalışıyor diye, insanların üreme hakları ol-ma-ma-lı! ehliyet gibi, ruhsat gibi bir şeylere tabi olmalı çocuk yapmak, çoğalmak.

al buyur. bu kadının mesela aklının yerinde olduğunu iddia edenin alnını karışlarım. ama yumurta üretebiliyor, döllenmiş yumurtasını rahimde tutabiliyor, göbek bağı kurabiliyor, karnındaki bebeği besleyebiliyor ve günü geldiğinde bebeği rahminden dışarı çıkarabiliyor. doğum, doğurma, çoğalma, üreme gerçekleşmiş oluyor, amenna.

ee kadın bırak çocuğu yanlış yetiştirmeyi, ihmalle ölümüne yol açmayı falan, elleriyle boğmaya çalışabiliyor oğlum çocuğu! şimdi bunun çocuk yapma hürriyeti var öyle mi? yok yaa? üstelik daha önceden 2 çocuğu daha varmış gördüğüm kadarıyla. oldi amk.

10'dan sonra içki içmeyi, ertesi gün hapı almayı şunu bunu yasaklayacağına; buyur canı isteyenin, istediği zaman, istediği kadar çocuk yapmasını yasakla. evet insanların kendi tercihleri bir "yasaklama"ya tabii tutulamaz fakat burada bireylerin tercihleri, doğacak çocuğun hayatına doğrudan, direktman etki ediyor. haliyle buna bir düzenleme yapılabilir, yapılmalıdır, yapılması zorunludur.
  • .....sadece teşhis konulması için çocuğumun ağzını kapatmam durumunda nöbet geçireceği düşüncesi ile doktorlar geleceğini düşünmemden dolayı bu eylemi gerçekleştirdim" şeklindeki sözleri -kendi söylediyse eğer- sarfedebilen bir akıl hastası olabileceğine ihtimal verilemeyecek cani ve aşağılık bir şeydir. (bkz: orospu) bozuk olan psikolojimi daha beter bozmuştur bu video. keşke izlemeseydim.
  • bu tür vahşetleri, başlık yapmaktan hangi yazar ne zevk alıyor yemin ederim yıllardır anlam veremiyorum. ssg de "başlık engelleme" gibi basit bir butonu niçin hala getirmiyor, onu da ayrıca anlamış değilim.

bilmem napılan kedi
    bilmem ne edilen köpek
    bilmem nasıl eşek
    testereyle bişi bişi olan adam

yani noluyor bu başlıkları açınca? başlık açıp altında 28 sayfa küfür edince bebek mi geri geliyor? kedinin bacakları mı yeirne geliyor? testereyle kafası kesilen adam mı kendine geliyor? noluyor anasını satayım?

yemin ederim şu kadının durumu başka, sizinki bambaşka. küfür etmek için başlık açan insanlar, bu da bambaşka bir olay. hakikaten bambaşka.
  • çocuğu öldürebilmiş midir merak ettiğim ruh hastası. hayır videoyu izlemek istemiyorum.

edit: öldürememiş. tavşan hummasi öyle söyledi.