şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: cafe de flore)

  baba spastik cocuktan dolayı aileyi terk eder, anne cocuga kol kanat gerer bir basına.
  babalar dere tepe gezerler oglum, analar cefa cekerler, analar kollarında derman olsun olmasın yavrularına kanat gererler.
  bu tipik annedir. candır. yerkurenin en iyisidir. cunku herkes iyi bir anneyi hak eder.
  dısarı cıktıgınızda sen usudun diye ustundeki hırkayı kendi tir tir titrerken sana giydiren annedir, evde iki kisilik pasta varken, ben zaten pasta sevmem, siz yiyin diyen annedir. anne degisik bir varlık. evet.
  baba ise anne ile bir sorunu olsa cocukları unutup hayatına bakabilendir, pisman olursa da geri dondugunde cocuklar umrumda degil, sen bana don diyendir. bu da tipik babadır. ya da bana izledigim filmlerden ve yakın cevremde gozlemledigimden oylesi denk geldi.

  atipik anne ise boyle yavrusunu oldurmeye calısan anne oluyor. herhal.
  atipik baba da anne yavruyu emzirirken kendini faydasız hisseden cinsli ilgili az bulunur babalar oluyor. herhal.

  yani neyin tipigi neyin atipigi de goreceli konular zaar.
 • büyük ihtimalle alkollüdür. tabi.
 • daha önce belki yüzlerce dehşet verici kaza-cinayet-saldırı görüntüsü gördüm ancak hiçbiri bu yaratığın bebeğini boğmaya çalışırkenki görüntüleri kadar dehşete düşürmedi beni. hiçbiri bu kadar kötü hissettirmedi, böyle tiksindirmedi insanlıktan. daha önce de biri bebek, diğeri 2,5 yaşında iki çocuğunu aynı yöntemle öldüren bu vicdansıza verilebilecek hiçbir ceza, hakettiği ceza olmayacaktır.
 • nasıl ya nasıl?
  kendi canından yaratılan cana nasıl kıyabilir bir insan?
  ona bakarken kendini onda görmez misin sen?
  senin en değerli parçan değil mi o?
  dünyada olup bitenden habersiz o masuma nasıl böyle bir şey yapabilirsin sen?
  annelik müessesesi bu mudur ha söylesene kadın?
  aynısının sana yapıldığı düşünsene.düşünemiyorsun değil mi?işte o yüzden bu kadar vahşi,cani,insanlığa leke sürdüren bir insansın.
  senin için insan demeye de dilim varmıyor ama...
 • işte bu yüzden insanlar çocuk sahibi olmadan piskologlarla görüşmeli. işte sırf bu yüzden insanlar çocuk isteyip istemediğine karar verebilecek kadar bilgili kendini geliştirmiş olmalı. böyle canilikler olmasın diye türkiye gelişmeli. ama tabii bizim daha önemli mevzuularımız var ülkemizde alkolikleri bi ortadan kaldırırsa hükümet bu tarz konulara da el atar bence. şimdilik üç çocuk yapıp üçünü de öldürebilirsiniz çok zor olmaz.
 • beni bogmaya calisti sanki, nefesimi kesti orospu! mutfakta asci, yatakta orospu, cocuk olunca psikopat ya da sizofren oluyor bu karilar. bunlari oldurmek hukuka ya da insanliga uymaz, ecellleriyle olseler keske. azalarak bitseler keske en az ucer ucer dogurmadan. bunu hamile birakan orospu cocuguna da laflar hazirladim ama bu kadar kufur yeter bugunluk.
 • psikolojik bir rahatsızlığının olmasını ümit ettiğim kadındır. bilinçli bir şekilde yapmış olmasın lütfen. bu kadar iğrençliği insan olana yakıştıramıyorum.
 • anne olmak istemeyen kadındır belki... bilinmez...
  cehalet dolayısıyla hamile kalıyordur ve hamile kalınca da doğurmak zorunda haliyle...
  her kadın anne olmak zorunda mıdır? her kadın doğurmak zorunda mıdır?
  bir de bu soruları sorun kendinize?
  geçenlerde anne olmak istemeyen kadın başlığında kıyasıya eleştiriliyordu bu karar, alın işte size anne olmuş kadın, tırnak içinde 'anne'... doğurmakla anne olunmadığı herkesin malumu...
  kaldı ki 3 çocuğu da kadının sakat doğmuş ve bu sakatlıklar hamilelik sürecinde meydana gelmiş eylemlerden dolayı olmuş gibi duruyor.
  bu kadın muhtemelen bebeği düşsün diye çok uğraşmış, olmayınca da karnında sakatlamış masumu...
  bu noktada tek suçsuz günahsız bebekler olmuyor mu?
  anne olmak, doğurmak istemeyen bir kadından zorlayarak müşfik, şefkatli istekli bir anne çıkaramazsınız, boşa uğraşmayın.
  bu kadının ve kocasının aslında tek öğrenmeleri gereken şey doğum kontrol yöntemleri...
  yaptığı davranışlara gelince, yaşadığımız dünya gitgide ilkelleşiyor... artık bir 'sorun'dan kurtulma yöntemi tümden yok etmek...
  burada yazılanlar gibi öldürmek, boğmak, katletmek, cinsel organına bir şeyler sokmak yoluyla cezalandırmak...
  kısasa kısas anlayacağınız...
  doğurarak evrilmeye yönlendirilmiş inançlı bir kadın görüntüsü var izlediğim çekimde, inanç maalesef korkutularak olmuyor, insanlık ve insanı değerler de şiddetle, dayakla, yasakla kazandırılmıyor...
  anne baba olma ehliyetinin olmadığı bir evrende şansız sabi sübyanları doğuran kadındır bu...
 • .....sadece teşhis konulması için çocuğumun ağzını kapatmam durumunda nöbet geçireceği düşüncesi ile doktorlar geleceğini düşünmemden dolayı bu eylemi gerçekleştirdim" şeklindeki sözleri -kendi söylediyse eğer- sarfedebilen bir akıl hastası olabileceğine ihtimal verilemeyecek cani ve aşağılık bir şeydir. (bkz: orospu) bozuk olan psikolojimi daha beter bozmuştur bu video. keşke izlemeseydim.
 • çocuğu öldürebilmiş midir merak ettiğim ruh hastası. hayır videoyu izlemek istemiyorum.

  edit: öldürememiş. tavşan hummasi öyle söyledi.