1. akli dengesine soktuğum kadındır. bıraksınlar bu ayakları, bir ömür yardıma muhtaç olacak bir yavruya bakamayacak kadar sorumsuz ve bunun acısını da yine o yavrulardan alacak kadar canidir.
  2. (bkz: cafe de flore)

baba spastik cocuktan dolayı aileyi terk eder, anne cocuga kol kanat gerer bir basına.
    babalar dere tepe gezerler oglum, analar cefa cekerler, analar kollarında derman olsun olmasın yavrularına kanat gererler.
    bu tipik annedir. candır. yerkurenin en iyisidir. cunku herkes iyi bir anneyi hak eder.
    dısarı cıktıgınızda sen usudun diye ustundeki hırkayı kendi tir tir titrerken sana giydiren annedir, evde iki kisilik pasta varken, ben zaten pasta sevmem, siz yiyin diyen annedir. anne degisik bir varlık. evet.
    baba ise anne ile bir sorunu olsa cocukları unutup hayatına bakabilendir, pisman olursa da geri dondugunde cocuklar umrumda degil, sen bana don diyendir. bu da tipik babadır. ya da bana izledigim filmlerden ve yakın cevremde gozlemledigimden oylesi denk geldi.

atipik anne ise boyle yavrusunu oldurmeye calısan anne oluyor. herhal.
    atipik baba da anne yavruyu emzirirken kendini faydasız hisseden cinsli ilgili az bulunur babalar oluyor. herhal.

yani neyin tipigi neyin atipigi de goreceli konular zaar.
  3. en az üç çocuk doğurun diyen devlet başkanınıa, yaptığının gösterilmesi gereken kadın. evet devlet başkanı ileriyi düşünüyor bunu diyerek. türk nüfusunu kurtarmaya çalışıyor, güçlenmeye çalışıyor da, atladığı bi şey var.

üç çocuğu bırak, tek bir çocuğa bakıp, onu en iyi şekilde yetiştirebilmen için bile çok paraya ihtiyaç var artık. insanlar çocuk doğuruyorlar ama, bakamadıklarını bu şekilde öldürüyorlar, öldürmeye çalışıyorlar. çocuğunu balkondan aşağı atan mı dersin, camiye oraya buraya bırakan, çöpe atan mı dersin. hepsi var.

http://www.google.com.tr/…b075552b&biw=1280&bih=641

http://www.google.com.tr/…b075552b&biw=1280&bih=641

doğuruyorlar ve çeşitli sebeplerden dolayı bakamıyorlar. öldürmeye çalışıyorlar sonra. oraya buraya bırakıyorlar. insan canının bu kadar kıymetsiz, değersiz olduğu başka bir zaman olmadı sanırım. zamanında savaşlarda ölen binlerce insan bile bir şey uğruna ölüyordu. şimdi bu doğan çocuklar, bakılamayan çocuklar artık bir hiç uğruna ölüyorlar. kadının akli dengesi bozukmuş da ondan öldürmüş. bi sor bakalım kadının akli dengesi gerçekten bozuk mu ? bozuksa niye bozuk. geçim sıkıntısından olmasın sakın ? koca dayağından, ondan bundan olmasın sakın ? eğitimsizlikten olmasın sakın ?

eğitim, ekonomi düzelmediği sürece, çocuk mocuk doğurulmaz. nüfus arttığı sürece kalkınma olmaz, aksine sefalet olur. fazla nüfusla kalkınabilmen için, ülkenin yeraltı kaynakları açısından çok zengin olması ya da deli gibi üretim yapılıyor olması lazım. bu iki şey olmadığı takdirde, çocuğunu çöpe atan, hastane tuvaletinde doğurup çöpe atan, balkondan atan, boğmaya çalışan çok insan görürsünüz daha. insanın yüreği acıyor bunları görünce. yeter artık amına koyim yeter. sikicem böyle dünyayı.

http://haber.mynet.com/…-intihar-etti-620608-yasam/
  4. büyük ihtimalle alkollüdür. tabi.
  5. daha önce belki yüzlerce dehşet verici kaza-cinayet-saldırı görüntüsü gördüm ancak hiçbiri bu yaratığın bebeğini boğmaya çalışırkenki görüntüleri kadar dehşete düşürmedi beni. hiçbiri bu kadar kötü hissettirmedi, böyle tiksindirmedi insanlıktan. daha önce de biri bebek, diğeri 2,5 yaşında iki çocuğunu aynı yöntemle öldüren bu vicdansıza verilebilecek hiçbir ceza, hakettiği ceza olmayacaktır.
  6. nasıl ya nasıl?
    kendi canından yaratılan cana nasıl kıyabilir bir insan?
    ona bakarken kendini onda görmez misin sen?
    senin en değerli parçan değil mi o?
    dünyada olup bitenden habersiz o masuma nasıl böyle bir şey yapabilirsin sen?
    annelik müessesesi bu mudur ha söylesene kadın?
    aynısının sana yapıldığı düşünsene.düşünemiyorsun değil mi?işte o yüzden bu kadar vahşi,cani,insanlığa leke sürdüren bir insansın.
    senin için insan demeye de dilim varmıyor ama...
  7. işte bu yüzden insanlar çocuk sahibi olmadan piskologlarla görüşmeli. işte sırf bu yüzden insanlar çocuk isteyip istemediğine karar verebilecek kadar bilgili kendini geliştirmiş olmalı. böyle canilikler olmasın diye türkiye gelişmeli. ama tabii bizim daha önemli mevzuularımız var ülkemizde alkolikleri bi ortadan kaldırırsa hükümet bu tarz konulara da el atar bence. şimdilik üç çocuk yapıp üçünü de öldürebilirsiniz çok zor olmaz.
  8. beni bogmaya calisti sanki, nefesimi kesti orospu! mutfakta asci, yatakta orospu, cocuk olunca psikopat ya da sizofren oluyor bu karilar. bunlari oldurmek hukuka ya da insanliga uymaz, ecellleriyle olseler keske. azalarak bitseler keske en az ucer ucer dogurmadan. bunu hamile birakan orospu cocuguna da laflar hazirladim ama bu kadar kufur yeter bugunluk.
  9. psikolojik bir rahatsızlığının olmasını ümit ettiğim kadındır. bilinçli bir şekilde yapmış olmasın lütfen. bu kadar iğrençliği insan olana yakıştıramıyorum.
  10. olayı akıl hastalığına bağlayıp da suçsuz olduğu ima edilmeye çalışılan kadın. bu ülkede her canı isteyen birilerini öldürecek (ki öldürüyor zaten), sonra da yok suçlu o değil de ailesi, ona bakmayan sosyal hizmetler, devlet filan olacak. hadi canım ortalık karısını kızını öldüren katillerden geçilmiyor, hala mı savunuyorsunuz bunları.
    ha suçlu devlet diyorsanız doğrudur, bi adam gibi yasa çıkartmadı şu pislikler için. varsa yoksa içki yasağı, sigara yasağı, öpüşme yasağı cart curt.

bebeğini boğarak öldürmeye çalışan psikopat kadın hakkında bilgi verin