• bebeğini gezdiren zavallı baba eğer 50 yaşındaysa, bebeğini gezdiren dedeler bu babanın çok pis moralini bozabilir:
    - ne tatlı oluyorlar değil mi, bu yaşta insana ömür katıyorlar. kaç yaşında torun?
    gibi şeyler söyleyebilir, eve dönen babanın babalıktan istifa etmeyi düşünmesiyle son bulabilir.
    öte yandan, bebeeni gezdiren baba gençse, bir dişi olarak neresi tatlı neresi çekici bulamıyorum bilemiyorum. adam işte yazık, karısının dırdırına dayanamamış, hem bakmış karı kız bakıyor ona, bebeğini sevmek için sohbetler oluyor, "gezdireyim de hem karıdan kurtulayım hem biraz ilgi göreyim yahu" diye çıkıyor, bu kılıbık şerefsizin neresi çekici kuzum?
  • sacha baron cohen, bruno adli filminde bu konuyu islemisti. escinsel bruno, evlat edindigi cocugu 'cock magnet' olarak tanimliyordu.
  • bekar hatunların aradığı''çocuklarının babası''modelidir.
    kezbanlar sizi!
  • dişil kafalarda "demek ki dölleme yeteneği var, diğerlerini denemek lazım, bu garanti" kıvılcımını çaktıran... len evrim sen neymişsin be...
  • başkalarına ait olan her şeyi çekici bulan bazı sorunlu dişi bünyelerin hissiyatıdır. yoksa adamın büyük ihtimal başı bağlı, hadi diyelim başı bağlı değil, yahu çocuğu var hayatı bağlı... etrafta bekar ve çocuksuz bir dolu adam varken nedendir bu ikinci el sevdası anlamadım gitti.

sezon indirimi etkisi yapıyor bu erkekler kadınlarda.
  • yakısıklıysa "bunu da kapmışlar,kapatmışlar lan", çirkinse "bunu bile almışlar bi de bundan bi tane daha yapmışlar yazık" dememe sebep olan babaların çekiciliğidir.
  • örneğini life as we know it de görebileceğiniz durum
  • hurafedir. yaklaşık olarak dört yıldır bunu yapıyorum. eşime, çocuk benimle gezmeyi seviyor, sen de dinlenmiş olursun diyerek, paso elemanı kapıp kendimi ortamların sıcaklığına bırakıyorum. sadece geçenlerde yaşlı bir teyzenin "bu çocuk üşür böyle şapkası yok mu?" demesinden başka bir sıcaklık göremedim karşı cinsten.

bunun için çocuk yapmayacağınızı biliyorum, ama yapınca bari istifade edeyim diye hayallere kapılmayın.

belki bizim çocuk çirkin olabilir onu da bilmiyorum bak, bana sorsan melek melek.

ne kadar güzel uyuyor dimi?
  • babanın eli yüzü biraz da düzgünse kesinlikle doğru olan önermedir. güven ve şefkat, ha bir de çocuğuna baktığından ilgili ve sevgi dolu bir sinyal verdiğinden olsa gerek, kadınlar tarafından çekici bulunabiliyor işte.
    (bkz: little children)
hesabın var mı? giriş yap