• nazar değmesin diye bebeğinin yüzünü çeşitli emojilerle kapatıp instagrama koyan anne kadar rahatsız etmeyen kadındır.
    ablacım madem çekincen var nazar mazar, koyma! koyma yani bu kadar basit. kafaya silah mı dayıyorlar foto koyacaksın diye anlamadım ki
  • bir süre sonra insanın yüzünde kekremsi bir ifade bıraktırır.

lütfen sakin ol ve o bebeyi yerine koy. türkiye'deki yaklaşık 1-1.5 milyon yeni anneden sadece birisin.

daenerys olup ejderha doğursan tamam ama sümüklü kakalı bi' bebe işte.

not: arkadaş grubundan, iş ortamından dolayı ekli olan bu anaları takipten çıkarmak maalesef pek mümkün değildir çoğu zaman.
  • ben de bir tanesini tanıyorum. çocuk flaş ışığı ve radyasyondan yeşile döndü amk.
  • "dünyanın en tatlış şeyi taam mı, ühü ühü" şeklinde güzellenen.

hatıra olsun isteniyorsa bakın şöyle bir şeyler var;

-icloud
    -dropbox
    -onedrive
    -external harddisk

burada şair üç beş foto koyandan değil, sanki dünyaya çok eşsiz bir varlık getirmişçesine, sıralı yorumlarla bebesini maymun gibi şekilden şekile sokan ilgi budalası annelerden bahsediyor.
  • aynı zamanda bir çocuk doğurdu diye kendini piremses ilan eder.

böyle arabaların önüne önüne atlayıverir çocuğu kucağındayken,
    markette falan da sıra tanımaz bu piremseslerimiz.

hani bir çocuk doğurdu ya, embesil bekliyor ki tüm dünya ona tapsın yardımcı olsun...

ulan senin yaptığın şeyi şempanzesinden su aygırına kadar zaten doğada ne kadar memeli varsa yapıyor.

alt tarafı bi yerlerinden 3.5 kiloluk bişi çıkardın be piremses...

edit: imla
  • genelde " #dünyam #babyland #mybaby #myworld #aşk #bebek #hayatınanlamı #herşeyimsin #instalike #instagood #instababy " gibi hastaglerle dikkatleri beybisinin üzerine toplamaya çalışan annedir.
  • bakin , cok net bir cozum sunuyorum:

-yeni dogum yapmis arkadaslarinizi 3 yil boyunca takip etmeyi birakin.unfollow edin.kim olursa olsun.

-3 yil sonra falan gercek dunyaya donup, bebelerinin pek de kimsenin umrunda olmadigini anliyorlar.o zaman tekrar takibe baslarsiniz. hem arkadasinizdan da bu sure zarfinda tiksinmezsiniz.
  • katıksız bir gerizekalıdır.
    benim çevremde ve dolayısıyla instagram arkadaş listemde de var bunlardan. bir süre sonra sayfama tecavüz edildiği hissine kapılıyorum. çözümü çoğu zaman o kişiyi silmekte buluyorum. facebook hesabımı kapatalı çok oldu. sanırım sıra instagram'da.
  • hashtaglerle cümle kuranı en yaygınıdır.
    #maşallah #suphanallah #benim #kızım #iyi #ki #varsın #seni #verene #şükürler #olsun #kızımla #parkta #salıncak #keyfimiz #babişkomuz #sağolsun ...
    gibi..

bir de instagramı twitter'a, twitter'a facebook'a bağlamıştır ki bi yerde paylaştığı fotoğraf her yerde defalarca kere paylaşılsın.

hızını alamayıp whatsapp profil fotoğrafını bile değiştireni görmüştür bu gözler.

#bi #siktir #git #allasen #ya
  • yapım aşamasını da yayınlamadıktan sonra eksik eylem olarak kalır.
hesabın var mı? giriş yap