şükela:  tümü | bugün
 • hala espriler yapılarak görmezden gelinmeye çalışılan gerçek. ılla gelip götünüzde patkatacaklar bombayı di mi anlamanız için.
 • ekşi camiasında aklı vicdanı olan insanlar çoğunluktaysa bu başlığa destek entryleri ile buranın yıkılması lazımdı. pkkyı en iyi özetleyen cümle bu. pkkdan medet umanları, onu destekleyenleri allah kahru perişan eylesin innnşşallahh, amiiinnn.
 • herkesin aklına kazıması gereken hakikat; anlamamakta ısrar edenlerin aklına kazıyacak birileri mutlaka vardır, var olacak.
 • sanal ortamda her gün yüzlerce, binlerce insan öldüren y kuşağının hala sanal sandığı durumdur. ulan bi uyanında silkinin kendinize gelin. birileri bebekleri öldürüyor, birileri bebekler ölmeseydi tacizci olurdu diyor. her bir kişi aklı ve zekasıyla düşünerek ve empati kurarak kolayca anlayacağı böylesine vahim bir meseleyi anlamanız için illa ölümle burun buruna gelmeli, veya sevdiklerinizden bir kaçının gözünüzün önünde ölmesi mi gerekir?
 • kim destekliyo bunları çıksın bi ortaya, keza ben hiç görmedim öyle birini
 • yalandan yere yok çocuklar ölmesin, barış istiyoruz, barış güvercini gibi sahte lafların arkasına saklanan orospu çocukları. özellikle çocuklu ailelerin olduğu yere çatışmayı çekip, devleti çocuk katili diye suçlamaya yer arayan vicdansız vatan hainleri.

  devletin sana sıktığı merminin önüne getirip çocuğu koyunca hangisi çocuk katili oluyor? biraz düşün bakalım.

  sadece bunlar değil.

  bunları savunan tüm terör, pkk sempatizanları, sosyalistlikmiş ayağına saf üniversite öğrencilerine bu katilleri barışçı gibi gösteren tüm kurumlar ve dernekler bu çocukların katilidir.

  çiçekli etek giymiş, saçını yeşile boyamış, yeşil parkayla barışçıyım diye özenti özenti dolaşan üniversite öğrencileri, yapmayın.

  facebook profilinde dağdaki ölmüş terorist gerilla fotoğrafını paylaşıp, bir barış güvercini daha uçtu gitti cennete diye paylaşıyosun.

  sıkıyosa git çıksana o dağa. kulak deliğine kadar sikmiyolar mı seni.?

  barışmış, güvercinmiş. yarrak size barış. bunların hepsini öldürene kadar rahat yok bize.
 • ooooo bedelliler dahil bütün bordo klavyeler burda maşallah süphanallah.
  ulan 1987 de bu herifler kundaktaki bebekleri kursuna dizdi jeton yenimi dustu iliklar?
  hayatiniz tribunlere oynama baskada bibok yok,zaten bibok da olmaz sizden.
 • tabutu küçücük, kucaklasan götürürsün.
  acısı koca dev, omuzlasan yıkılırsın...

  bebek katili pkk
 • unutma!
  b e b e k k a t i l i p k k !
  destekçileri de onlar gibi hain!