• 220 milyon dolara katarlı bir katıra satıldığı hakkında söylentiler dolaşmakta.
  • denize doğru kayması durdurularak yenilenen, barındaki tüm personelin 20 yıldır değişmediği, istanbulu yaşama ve hissetme mekanı
  • özel bir mekandır.. barında oturup içmek güzeldir ama sağlam bir altyapı * gerektirir.. büyük insanlar hasan pulur ve toktamış ateş * barın müdavimleridir ama hala geliyorlar mı bilmiyorum *
  • istanbulda kalınacak en güzel butik otellerden biridir.
    bebek'ten karşı yakayı gören bir odada uyanmanın keyfini yaşayanlar için vazgeçilmezdir.
  • dünyanın en iyi barları arasına giren barıyla bebek semtindeki en güzel ve sakin otellerden biridir. özellikle lüks bir yerde sakin bir gece geçirmek isteyenler için çok iyi bir mekandır.
  • bebek sahiline sıfır istanbulun istatistiki olarak en pahalı odalarına sahip otel, ancak otel sahile sıfır olduğu gibi konfor olarak da sıfırdır pahalılığı sahile sıfırlığından kaynaklanıyordur, fuhuşta en az lalelideki oteller kadar aktifdir, sahipleri bu işe karşıyız derler ama kendileri bu işe tamam ben bakmıyorum siz yapın diye bakarlar.
  • kaldığınız gece;hele ki istanbul özlemi çeken br ankaralıysanız,yattığınız yerden manzarayı izlemekten uyuyamayacağınız, dolayısıyla sabahki randevularınıza geç kalmanıza destek olan otel.
  • bildiğin kreş
    (bkz: kres)
  • her sene ailem geldiğinde terasında birlikte keyifle türk kahvesi içmek için can attığım yer.
    ve bu seneki durumu içler acısı , tam bir satış politikası ile donatılan bu otele bir daha adım atmayacağım.

geçtiğimiz ctesi günü 16.30-17.00 sularında kahve içmek için girdiğimizde teras tamamen doluydu. 5 dakikalık bir beklemenin ardından masamıza yerleştik ve içecek menüsünde kahve aradık. ancak yemek saatinin geldiğini sıcak içecek servisinin kapandığını cevabını aldık. ve biz bu cevap karşısında kalkmayı tercih ederken kahve için masalar ile karşılaştık. yemek yemeyene kahve yok mantığı ile cezalandırıldık.

sonuç ; starbucks'tan kahve ve tatlımızı alıp parkta keyif yaptık :)
  • barında ünlülerden imzalı şişeler bulunur. misal sezen votkası... sezen hanımla müjde hanım o votkaya beraberbaşlayıp üzerine imza atmışlardır. ne vakit gitseler, garson öküz değilse söz konusu şişeden getirir. başka kimse imzalı şişeden içebilemez.
hesabın var mı? giriş yap