• ben : al , sev , bırak (annesine ver).

annem : ah sen kimlere geldin :) sen nerelere geldin :) nolduuu sevdin mi sen çok tatlı olmuşsun cicilerinle amanda aman teyzesinin bir tanesi oy oy uykun mu geldi :) acıktın mı sen :)

ben : .... (bkz: error)
  • bir bebeği görünce kafasını koparmak, ısırıklarımla tutup tutup koparmak, orasını burası çimdiklemek isteği geldiğinden sadece uzaktan bakmakla yetindiğim olay. daha sonra bebeğin zarar görmemesi adına bağrıma bastırarak tüm sevgimi ona bu şekilde gösteriyorum. sonra ağlayor tabil, annesine verirken bende ağlıyorum gizliden.

şiddete eğilimli bir bünyem var, ne yazık ki.
  • sesimi birkaç ton incelterek cırlayıp çocukları korkuttuğum için genellikle saçımı çekiyorlar. bazılarının da bu cırlamalar çok hoşuna gidiyor gülücükler saçıyorlar. ama favorim karnına yumulup hamnamnamnam yapmak, bi de gıdılarından öpmek. çok seviyorum bebek, allah bağışlasın canım.
  • 18 yaşında üniversitede okumak için istanbul'a geldiğimden beri neredeyse hiç bebek sevemedim. tek başına başka şehirde yaşayınca tabi bebekli akrabalarla ve konu komşuyla muhatap olamıyorsun. garip bir şekilde en son sevdiğim bebeği de tokyo metrosu'nda sevmiştim ve ardından da bu fotoyu çekmiştim. japonlarda bizdeki gibi salak bir nazar inancı olmadığından bebeklerine ilgili gösterilmesinden ve fotoğrafının çekilmesinden memnun oluyorlar.

http://imgbox.com/acsqr0gu
  • dünyanın en güzel canlısını sevmek. çıkardıkları sesler ninni gibi geliyor, hele gülüşleri. lan nerden gördüm bu başlığı gece gece, hüzünlendim lan...

(bkz: anne bizde niye yok diye soran çocuk)
  • yetişkinlerin şekilden şekile, tipten tipe girmelerine sebep olan hede. tamam seviyorsun ama niye maymun oluyorsun ? 'agudu aguu bugidi bugii hanimişş ' vb. şeyler söylerler lan yeni doğan bebek ne anlıyacak aguyu-bugiyi ? zavallım mal mal bakıyor sadece, tipinide beyenmeyince basıyor ağlamayı. kucağına alınca çek kokusunu içine ,maşallahını, nazar boncuğunu esirgeme yeterli şeklini ne bozuyorsun ?
  • oncelikle bir adet bebek bulunur. basa destek verilerek kucaga alinir. kafasi koklanir ice cekilir. sonrasinda yavasca elleri opulur biraz buyukse de yanaklari. hop hop hoplatildiktan sonra ki cok hoplatilmamalidir kusar, yatagina geri birakilir
  • özlediğimdir.
  • boğum boğum kollarını ısırarak sevicem böyle, yumuşak avuç içiyle yüzümü itmek isteyecek, elinden kurtulup boynuna hızlıca bi öpücük kondurucam. dünyanın en güzel duygularından biri bence.
  • bebekleri çok seviyorum çok. dünyanın en huzurlu şeylerinde zirveyi zorlar. pamuk gibisiniz, güzel kokulu masum yavrular. sizi sevmek çok güzel. uyuyuşlarını izlemek bir de.
hesabın var mı? giriş yap