şükela:  tümü | bugün
 • bebek divan ile bebek oteli arasına konuslanacak, kocaman rıhtımlı yeni bir starbucks mevkii. eski mudavimlerin tekrar bebek kahve ye veya bebek oteline gidebilmelerine olanak sağlayacağı düşünülmekte.
 • istanbul'un bebek semtindeki starbucks... hayır, starbucks'ın minyatür versyonlarından oluşan yeni bir zinciri değil.

  *yıllar sonra gelen güncelleme:
  ya güzel insanlar, hadi ben bir mallık etmiş, yıllar önce böyle iğrenç bir espriye imza atmışım, zamanın sayfalarında unutulmuş gitmiş, niye buna oy atıp durduk yerde üzüyorsunuz beni? neden ha? neden?! ağlıyorum biliyor musun! neyse, ibretlik olarak dursun, silmiyorum (ühü)
 • dunyani en guzel manzarali starbucks'larindan biri oldugu kesindir.
 • turkiyede starbucks'in en fazla is yapacagi yerlerden biri olan bebek'te acilmis coffee shoptur. en fazla is yapacagi yerlerdendir cunku turkiyedeki starbuckslar amerikadaki gibi kahve alip cikmak ya da kisa bir mola vermek icin ugranilan yerler olmaktan ziyade piyasa yapmak icin kullanilir. haliyle bebek de bu acidan cok stratejik bir noktadir. gercekten de dunyanin en guzel manzariali starbucks'i olmaya adaydir. gidilip gorulmeli, mumkunse alt katta disarida denize sifir olan bir yerde oturup kahve icilmelidir.
 • denize sıfır konumunun yanında ferah bir iç dizayna sahiptir, bebek'in en kalabalık olduğu pazar günlerinde bile yer bulunabilir. tek kusuru 2 tane unisex tuvaletinin olması, el yıkama yerleri de tuvaletlerin içinde olmasından dolayı yoğun günlerde ortalama 15 dk tuvalet kuyruğu beklenilmesidir ki, starbucks listemde 1 numaraya oturmuştur. ab bastan sonra bebek'e gitmek için 2. bahanedir.
 • çalışanlarının mesai başlama saatinden 1-1.5 saat önce gelip en güzel masaları müşteri gibi işgal ettiği, mola veren arkadaşlarının da etraftan çekilen masa ve taburelerle onları yalnız bırakmadığı, bazen bu arkadaşların, kavalyesiz gelen bayan müşterilere çapkın bakışlar fırlattığı ve sürekli gürültülü bir şekilde yok "senin shift'in kaçtaydı?", "kapanışı kim yaptı?", "yarın kimin izin günü?" içerikli koyu sohbetler döndürdüğü, manzara ve lokasyon avantajını, az sayıda(2) tuvaletleri ve çalışanlarının yanlış tutumu yüzünden iyi değerlendiremeyecek olan güzel mekan.
 • turkiye'de ki hatta belki de dunyada ki en guzel starbuckstir.
 • istanbul'daki en güzel manzaralı starbucks'tır zannımca...
 • diğer starbuckslar, en azından gittiklerim yanında halt etmiş, süper manzarası yanında iç dekorasyonu ve çalışanlarının nezaketi de takdire şayan