şükela:  tümü | bugün
51 entry daha
  • kullanmak için bebek olma şartı yoksa ısrarla istediğim yağdır. kuvvetle muhtemel masajı şahane olur. hazır masajdayken de dirty massage mevzularına girip harikalar diyarında kaybolmanın dayanılmaz şahaneliği bir güzel yaşanır. yağdır nihayetinde; kayganlaştırır, yumuşatır.
  • masaj kullanımı için özel olarak üretilmiş yağlara göre daha geç emildiği için dirty massage kullanımında kırkpınar esintilerine sebep olabiliyor, önermiyorum. bunun için victoria's secret'ın charm ve tease for two adlı ürünleri ideal. bu tip masaj yağları, yurtdışında "kissable" olarak geçiyor ancak türkiye'de "yenilebilir" ibaresi kullanılıyor. ki tease for two'nun berry passion olanı partnerinizi gerçekten yemenize neden olabilir. ki hoş değil. bdsm sevenleri bilemem tabii.

ancak benim gibi kronik idiyopatik ürtiker derdi olan insanlar için müthiş bir nimet bu bebek yağı. duştan sonra düzenli kullanımda o, insanı çıldırtan kaşıntılardan kurtulmamı sağladı. teniniz de güzelleşiyor hem. herkese öneriyorum.