şükela:  tümü | bugün
  • ağırlıklı olarak ingilizce konuşulan ülkelerde kullanılan bir kız ismidir. rebecca isminin günümüzde modern olarak kısaltılmış halidir. rebecca ismi ise ibranice'den köken alır ve sadık, imanlı eş anlamına gelir. ayrıca incilde yer alır.
    isaac'ın karısıdır.
  • en doğal aydınlatıcı görünümü veren ürünlere sahip marka. arap gelinleri gibi simli simli parlamak istemiyorsanız en ideal ışıltıyı veren marka olarak tercih edebilirsiniz.

favorim pearl rengi.
  • birkaç ay önce efsane bir fiyatlamayla türkiye pazarına girmiş makyaj markası. ha sağolsunlar seyahat boylarından da getirmişler, bugün akasya sephora'da son kalan şampanya rengindeki 2'li highlighter setini sephora kartım sağolsun 90 tlye kapattım sjdksksl. bir highlightera 190 tl verecek durumum olsa "paris'ten mi alsam yoksa milano'dan mı" diye düşünürdüm, türkiye'de seyahat boyları olmadan mümkün değil tutunamazlardı.
  • opal highlighterını tek geçerim.
  • champagne pop ve pearl highlighterlari mukemmel. bir de limited edition 5’li highlighterlar cikariyor ara ara, onlardan edinmek gerek. gibi oyle populer oldu ki anastasia beverly hills ve patrick ta ‘nin esamesi okunmaz oldu buralarda. ambalajlarinin kirilmaz ve sahane guzellikte olmasi da diger markalardan ayiriyor. gibi anne kiz severek kullaniyoruz.