şükela:  tümü | bugün
 • pes 2009 un bünyesinde bir mode olarak bulunan, bir oyuncuyu geliştirerek yıldız yapmaya çalıştığınız gelişmiş nss.
 • her futbol oyununda bulunması gereken, single player modları nihayet oynanabilir kılan bir özellik. alt tarafı bir kupa almak için arka arkaya bir sürü monoton maç yapmak yerine, tek bir futbolcu yaratıp onun gelişimini adım adım takip ve kontrol etmek daha eğlenceli. bunun bir ileri versiyonu fps futbol oyunu olur herhalde.
 • pes 2009'un en kötü oyun modudur zannımca. hayatım boyunca onlarca futbol oyunu oynadım, hiç bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. ha ne yalan söyliyim ilk hevesle 2-3 maç çok heyecanlanmıştım ama dördüncü maçta kalbim sıkıştı can sıkıntısından. maçın sonunu zor getirdim. ha bu arada maç dediğim antrenman. maçı geçtim yedek kulübesine girmek için bile en azından 10 maç filan yapmanız lazım sanırım. beni yorar arkadaş o iş.
 • fifa 09 da "be a pro" olarak karşımıza çıkan mod...
 • zevkli bir o kadar da zorumsu oyun modu.normal seviyede secsem amator seviyede secsem oyuncuyu sıfırdan yarattığımızdan biraz zorluyor çalımlamada ve vuruslarda zayıf kalıyor.oyun içinde adam elini kaldıra kaldıra bir oraya bir buraya kosup duruyor hal, derman kalmıyor.top istemeyi bilmezken hal daha da içler acısıydı* .yinede hep mac yapmanın aksine en cok oynadığım mod olmustur.
 • will smith'in cıkmadan bitirdiği sabır taşı olmayı gerektiren pes 2009 modudur. 18 yasında rooney olcam ben diye başlamamak gerek diyorum ben.
 • top player'da baslayarak ne bok yedim ben dememe sebep olmus moddur. ustune ustluk bir de sol acik aldim daha da beter oldu, koca macta 10 kere top anca geliyor gelmiyor, gelince ayakta top tutamiyosun filan..gene de sevdim o ayri cunku oyun en zor seviyede bile 4-5 sezon sonunda bayiyo tutup kariyer kasmanin manasi yok hali hazirda..
 • inanılmaz zevkli pes modu. oyunda henüz 20 yaşındayım ama kişisel tarihimde profesyonel olarak dört klup bulunmakta. racing santander* (yarım sezon), deportivo la coruna (yarım sezon), reggina (2 sezon) ve şimdi de interde yedek kulübesine girmeye çalışıyorum. bu genç yaşımda cafer aydın misali takım takım geziyorum. ama zevkli oluyor. milli takımda da arada bir yer buluyorum. ama en son fransa maçında 61.dakika oyuna girip 73.dakika oyundan alınmam, üstelik asist yapmama rağmen çıkarılmam beni çok üzdü. yıldıray baştürk hesabı resti çekecem...

  tabi yerine gitmeyen paslar; siz bomboş koşarken önünüze yuvarlamayı akıl edemeyen takım arkadaşları da oyunun fena kısımları.
 • fifa'nın be a pro modunu -pes'in genel alışkanlığını devam ettirerek- sekize katlamış moddur. sınav döneminde kesinlikle başlanmaması lazımdır. keşke biraz daha özel hayat eklenseymiş de new star soccer tarihe gömülseymiş diyorum.