şükela:  tümü | bugün
  • http://www.youtube.com/watch?v=z6hl6fkj1_k
    adresinden klibini izleyebileceğiniz güzel infected mushroom parçası... bir sonraki albümde yayınlayacaklar diye bekliyoruz (klip iyi ama müziğe hala pek alışamadım...)
  • yapmayın yahu yapmayın böle $eyler, diye haykırmak istiyorum burdan pek sevdiğim, saydığım, özlemle beklediğim erez ve amit abilerime.. hadi ingilizce, ibranice, arapca koy, olmadı atmasyon bir yaratık dili koy, ama sen ispanyolcayı ne güzel yerle$tirmi$sin oraya canım benim!
    yahel $u saralar setlerinde yer vermekte bu $arkıya, iyi ki de öyle yapıyor, yapsın, hayır 'insaaaane' 'insaaaane' diye inletiyor.. album mix'i ile tam haz alınası, radio mix ile co$ulası yeni hastalık..
  • bomba gibi bir infected mushroom sarkisi. bu sarki ile bu gece canli canli dinlieyerek kendimizden gececegiz. (bkz: yuru be)
  • boktanligina kanip albumun (bkz: vicious delicious) yaramaz olduguna kanaat getirmeyiniz; albumun geri kalani bu sarkidan en az yarim gomlek ustundur. tracklist i duzenleyen her hangi arkadassa, bu korkunc a1 tercihiyle "en guzel sarkilarin a1 ve b6 olmasi" mefhumu uzerindeki suphelerimizin artmasina vesile olmustur.
  • infected mushroom'un insanın tüm sinir uçlarını ve dahi ruhunu çimdikleyen şarkısı. dinleyip de tepkisiz kalana 70000 volt yüklü elektro şok zımbırtılarıyla dalmayı hak bulurum kendimde.
  • en yagmurlu, en pis, en camurlu, en soguk, en pazartesi sendromlu istanbul sabahini bile kıpır kıpır bir yaz sabahina ceviren, her dinledigimde cigerlerime kadar kıpırdatip ritm tutturan sarkidir. serviste ustuste ucten fazla dinleyince "ayy asmayin be suratlarinizi bakin hava, hayat ne sahane oh ohhh" dememek icin zor tuttum bu sabah kendimi.

hele o aksan yok mu ahh ah diyorum.. wake me up beforrrrrre i change again..
  • final sonrasında stress ten sıraları tekmelemek için söylenilmesi gereken şarkılardan biri insane insane :)
  • alarm sinyali olarak ayarladığınızda okula/işe dans ederek gitmenize sebep olabilecek şarkı.
  • bir erke dönergeci, bir fındıklı, cevizli sütlü nuriye, bir dellenme aracı olarak çok rahatlıkla kullanılabilen bir şarkı.

wake me up before i change again
    remind me the story that i won't get insane
    tell me why it´s always the same
    explain me the reason why i´m so much in pain

diye mırıldanıyor ya bu.. insane in allahı oluyor "outlook" da her "insan" yazdığınızda otomatik olarak "insane" e çeviren iğrençliği bil gülümseyerek karşılıyorsunuz.. bak kaç mevsim geçmiş anca aklımıza dank etmiş. huooğğğğp şappi şappi..