şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evet farkındayım bu referanslı link verme işi iyice baydı. ancak ben aşağıda verdiğim linklerin oldukça işlevsel olacağını düşünüyorum. bir kaybınızın olacağını düşünmüyorum ve tam tersi yeni başlayanlar için, ortamı tanımak adına güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum.

  1-https://coinpot.co/ öncelikle burada hesap açıyoruz. coinpot aslında aşağıda verdiğim sitelerde kazandığınız satoshi, litecoin, dogecoin, dash gibi coinlerin toplanacağı bir adres. o yüzden bu sitede bir cüzdan açmamız gerekiyor.

  sonra coinpotta hesap açtığımız mail ile aşağıdaki sitelerde hesap açıyoruz.direk coinpota aktarılıyor. teker teker kayıt mı olacağım diye düşünmeyin. çünkü oldukça kısa sürüyor. (coinpot ile aynı mail adresini girmeniz çok önemli çünkü kazandığınız coinler direkt olarak oradaki cüzdanınıza yansıyor.) içlerinden bazı siteler her gün düzenli girişlerinizde belli bir yüzde veriyor. bu yüzdeler zamanla birikiyor. başlarda çok fazla gelmiyor. ancak zamanla miktarı artıyor ve kazancınız daha düzenli hale geliyor. ben buradan ödeme aldım o yüzden güvenle veriyorum.) (aylık başlarda 90-100 tl kazansanız da zamanla giderek artıyor.)

  not: biriken coinlerinizi ücretsiz olarak birbirine çevirebiliyorsunuz. dogecoin olarak çevirip kendi cüzdanınıza atabilirsiniz mesela. hem daha hızlı olur hem de fee ücreti düşük. sonuç olarak bu linklere tıklayıp kayıt oluyorsunuz. sonra her sitede claim kısmı var orda i am not a robot kısmını geçiyoruz ve claime tıklıyoruz. sonra coin cüzdanımızda gözüküyor.

  bonus bitcoin: http://bonusbitcoin.co/?ref=c4849ddb0880
  bitfun:http://bitfun.co/?ref=10f3dbc6f5a2
  moonbit: http://moonbit.co.in/?ref=9cd5cc7c779e
  moondoge: http://moondoge.co.in/?ref=564b1116a785
  moonlite: http://moonliteco.in/?ref=e0f5ac915529
  moondash: http://moondash.co.in/?ref=434f991387bb
  mooncash: http://moonb.ch/?ref=6fc42d8d82a4

  2- adbtc, sadece reklamlara tıklayıp arka planda bırakarak satoshi kazanabileceğiniz bir site. biraz ayrıntılarından bahsedecek olursam,

  siteye kayıt olurken binance ya da herhangi bir türk borsasındaki bitcoin deposit kısmını girmeniz yeterli oluyor.

  https://ref.adbtc.top/732468

  reklamların yanında referans üye sistemi bu sitenin asıl kaynağını oluşturuyor. yani sizin linkinizle referans olmuş birini referans marketten satoshi miktarıyla satabilirsiniz(10.000 satoshi vs.) ancak referans twitter vs. rahatlıkla bulabileceğinizi söyleyebilirim.

  bu sitede yapmanız gereken şey earn kısmına gelip surf ads kısmına tıklayıp gelen kısma tıklamak ve reklamın arka planda söylediği saniye kadar durması. gece saat 00.00 01.00 arası yüksek ücretli reklamlar oluyor. o yüzden günde birkaç kez bakmanız yeterli. parayı dediğim gibi belli bir limite ulaşınca borsadaki btc deposit adreslerinize çekebilirsiniz.

  3- aslında piyasadaki en eski ve en güvenilir sitelerden oluyor kendileri.
  https://freebitco.in/?r=12092036

  burada saatlik olarak bonus bitcoin kazanabilir. kazandığınız satoshiler ile haftalık çekilişlere katılarak miktarınızı arttırabilirsiniz. burada kazandığınız satoshileri buradaki cüzdanınızda tutabilirsiniz. ilk verdiğim maddedeki coinpota atmıyor. ancak limite ulaştığınızda cüzdanınıza çekim yapabiliyorsunuz.

  4- http://freedoge.co.in/?r=1981886 3.maddede verdiğim uygulamanın dogecoin versiyonu.

  5-http://freebtcmine.com/?partner=156704 (site 1 veya 2 ay içerisinde kapanacağını söyledi. bu nedenle withdraw miktarlarını çok aşağıya çektiler. eskiden üye olanlar rahatça birikimini çekebilir. buraya üye olmanıza artık gerek yok.)

  aslında tüm yukarıda verdiğim sitelere göre 15 dakikada bir satoshi alabilme imkanıyla en çok satoshi veren sitelerden biri.

  not: yeni başlayanlar için ilk verdiğim ilk iki sitenin oldukça işlevsel olacağını ve konuyu anlamak için güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum. sorularınızı rahatlıkla mesaj yoluyla bana sorabilirsiniz. mutlaka refli linklerimden kayıt olacaksınız diye bir şey yok. yine de yardım için elimden geleni yaparım.

  edit1: mesaj yoluyla ulaşıp kendi refli linklerimden kayıt olanlara, bazı bilgiler daha vereceğim.
 • uçurulma ihtimaline karşı referanslı linklerini yedek hesabıyla sözlüğe atan bir arkadaşın paylaştığı siteler. referanslı linklerini atarken de çok tepki çekmemek için "evet farkındayım bu iş iyice baydı" ve "yardım için elimden geleni yaparım" gibi cümlelerin arkasına sığınıyor.

  (bkz: yan char güzelmiş kardeşim güle güle kullan)
 • moonxx ve freexx'lerle kesinlikle uğraşılmaz. moonların bir günde verdiğini sadece 15 dakikada bonusbitcoin ile toplayabilirsiniz. öyle freexx'lerde olduğu gibi "x kadar biriksin de ondan sonra cüzdana aktar" zorlamaları da yok. 15 dakikada bir tıkla tıkla biriktir.
  claim butonunun altındaki "change your claim settings" e tıklayıp " always receive the average claim amount" işaretlenirse en yüksek değerden toplama yapılabilir.

  günde üç beş kez de bitfun'a girip sadece iki saniyede claim yaparak birkaç günde cüzdana gönderilebilecek kadar bitcoin biriktirmek mümkün.

  birikimler coinpot.co micro wallet'da toplanıyor. buradan litecoin'e çevirip cüzdana aktarım yapılırsa en uygunu oluyor.

  tüm bu sitelere tek e-mail adresi ile kayıt olunabiliyor. hepsine ayrı ayrı kayıt olmaya gerek de yok.
 • eğer bir şey bedava ise oraya dikkat edin. aslında müşteri sizsinizdir.
 • honeyminer. detaylı bilgi için: (bkz: honeyminer/@son peygamber)

  üstelik üye olur olmaz 1000 satoshi kazanıyorsunuz.

  şuradan email adresinizi girip "start earning now" butonuna tıklayarak indirebilirsiniz:

  https://honeyminer.com/referred/59cic