şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir gider gerekmeksizin açlığın giderilmesi yöntemleridir.

parası olmayanlar buraya. 1 tl'si olanlar şuraya lütfen:
    (bkz: 1 tl ile karın doyurma metotları)
  • 1. morhipo dan kargo beleş bir ürün alınır. (hatta toplamı 100 tl üzeri olan 3-4 ayakkabı alsan daha iyi, o zaman iki ayrı kargo paketi ile gelebilir.)
    2. ürünler gelince içindeki lokumlar afiyetle yenir. varsa duş jeli vb. diğer promosyonlara el konulur.
    3. ürünler iade formu düzenlenerek ücretsiz olarak kargoya geri verilir.
    4. paranız ürün karşıya ulaştığında iade edilir. yediğiniz lokumlar yanınıza kar kalmış olur.
  • trafiğin çok sıkışık olduğu bi zaman dominostan söylenebilir. 30 dk içinde gelemeyeceklerinden karnınız bedavaya doyar.
    markette tanıtım ürünlerini 4-5 defa turlarsanız da doyma ihtimaliniz yüksek.
    izmirdeyseniz 500 m. aralıklarla lokma kuyruğuna düşebilirsiniz. şerbetli/şerbetsiz gömün lokmayı.
    yada marketten alınmış dondurulmuş gıdanın yarısını yiyip çeşitli nedenlerle yarısını iade edebilirsiniz.
    bende de ne çakallıklar varmış be :)
  • gidip bi esnaf lokantasından rica edin. aç olduğunuzu paranızın olmadığını söyleyin. babam 30 sene lokanta işletti, tek bir kişiyi bu şekilde geri çevirdiğini görmedim. aynı şekilde dışarıda esnaf lokantalarında yemek yerken de denk geldiğim çok oldu bu tabloya. açıkçası bugüne kadar gerçekten aç ve parası olmayan bir insanı öylece geri gönderen esnaf lokantası görmedim ben.
  • bir düğüne ya da cenazeye katılmaktır. çorba, döner, pilav üstü döner, lahmacun ve pide (çok özledim) benzeri ürünlerle doyabilirsiniz.

düğün de, kız tarafı mısın diye sorana da, erkek tarafı mısın diyerek yaklaşana da evet demelisiniz.

cenazede ise sizinle konuşmaya çalışacak ya da soru soracak olan olursa başınızı öne eğip hafif bir sesle dua okumaya başlayın. tabi biliyorsanız.

sarmadı mı? her ikisinde de konuşma engelli taklidi yapmakta işinizi görebilir. *
  • herhangi bir süleymancı veya nurcu yurdunda rahatlıkla yapabileceğiniz eylem.çorbası,ana yemeği, ki genellikle et olur bu ve devamında tatlısıyla dolu dolu bir öğünden bahsediyorum.
  • üniversite birinci sınıfta, bazı sınıf arkadaşlarımın yaptığı gibi; kızılay'a gidip kan vermektir. kanınızı verdikten sonra, meyve suyu ve bisküvi ile karnınızı bir güzel doyurabilirsiniz.