şükela:  tümü | bugün
 • seksin erkek perspektifinde gorunen yuzlerinden sadece biri.
  (bkz: kariya kiza yedirilen para)
 • inanılmaz olcekli, sadece erkeklerce yapılabılen bir mukayese.
 • mükemmel bir tespit*. bir kere ortalamalar kanunuyla ve doğal seleksiyonla boğuştuğunuzdan ortamlarda çok sık boy göstermeniz, ve tabii ki bu esnada bir ton para harcamanız gerekmektedir. bu noktada yalnız bile olsanız aslında bu bedava sekse giden yoldur. sosyal statü, mekandaki göreviniz, çakallığınız vs. gibi faktörlere göre yılda averajlarınız 30 ila 2 arasında değişebilir. garantisi de yoktur, harcanan miktarla kalır, çöl gibi kurursunuz gençliğinizde.
 • olmayan durum. çok votka olsa da bedava seks yoktur. sabahı vardır bunun.
 • paralı seksin maliyeti aşağı yukarı bellidir. paralı seksin maliyeti serbest piyasada 100 dolardan başlayıp kişiye, zamana, yere ve taleplere göre yukarılara doğru çıkar. genelev tarifelerini konuyla daha yakından ilgilenenlere havale ediyorum. ama ya parasız seks? parasız seks, sonu evlilikle bitme ihtimali oldukça yüksek olan, bu şekilde bitmese de sağlam bir birliktelik gerektiren bir ilişki gerektirir ki evlilik ya da değil ama sağlam bir cüzdana ihtiyaç duyulur.

  bunun istisnası da one night stand sayılabilir ki onun maliyeti hiç hesaplanamaz, bedavadan başlayıp bir servete kadar malolabilir.

  "the only difference between paid sex and free sex is that free sex is more expensive."
  anonymous
 • sadece bazı kriterdeki insanlar için geçerli olduğunu sandığım hatta gözlemlediğim bir durumdur. bu kriterler şunlardır:
  1) sadece seks yapabilmek için biriyle ilişki yaşayanlar (sevgililik müessesesi)
  2) one night stand için servet harcamak zorunda kalanlar (çirkin olur bunlar, takım elbiseyle barlarda takılırlar, masa üzerinde araba anahtarı olur)
  3) yanında bir hatunun durması için çuvalla para harcamak zorunda kalanlar (bunlar çirkin olmasa da muhabbet yetenekleri gelişmemiştir, bir hatunla konuşabilecek olgunluğa gelememiştir henüz)

  bir insanın bu şekilde düşünmesi kendisine yaptığı çok büyük bir hakaretten başka bir şey değildir kanımca. beceremiyorsan bari afişe etme...
 • vallaha billaha doğru. bedavanın garantisi de yok, ne yatırımlar boşa gitmiştir. hep meraktan işte bunlar. paralının da heyecanı yok lan.
  ~

  birde şu var, hatun çok bişe içmez ama sen onun olmasını beklerken, bokunu çıkartırsın içkinin..