şükela:  tümü | bugün
 • oyun severler için muhteşem bir proje
  https://refereum.com/?refid=zdls7ipuwt
 • u network projesi klasik projelerden fakat verdiği airdrop miktarı çok iyi. referansla da artıyor. denemekten zarar gelmez.
  http://u.network/airdrop/yj0du22zdo
 • son zamanlarda en güvendiğim ve yatırım yapacağım token daico the abyss ico'sunu tavsiye edeceğim başlık. https://goo.gl/mgz37y

  ön satışları 7 şubat ile 1 nisan arasında. almak isteyenler tarihlere dikkat etsin derim, ki gün gün bonus sistemi uygulanacağından erken almak daha avantajlı olacak.

  7 şubatta alanlara %25
  8 şubat-13 şubat(dahil) arasında alanlara %15
  14şubat - 24şubat(dahil) arasında alanlara %10
  ve sonraki günlerde 1 nisan'a kadar yapılan alımlarda %5 bonus verilecek.

  min 0.1eth, mak 10eth ile ön satışa katılınılabilecek. şu an belirlenene göre tanesi 0,0002 ether'e karşılık gelmekte, yani yaklaşık 0,15$. borsaya açılınca 2$'lardan fiyatlandırmaya açılacağı düşünülmekte. yani 7şubatta 1etherlik(720$) alım borsaya girmesiyle 10.000$'a çıkabilir. kısa vadede yükseliş beklenen ico'lardan. soft cap'in 5000eth olma hedefi var. yabancı platformların son gözdesi zaten. tutacağına inancım tam.

  satın alamasanız da referansınızla üye yaptıklarınızın katılımlarından pay alabileceğinizi unutmayın. 5'li referans sistemi bulunmakta.
  1.level: %4
  2.level: %2
  3.level: %2
  4.level: %1
  5.level: %1
  şeklinde pay sahibi olabilirsiniz.

  edit: son günlerde yaşanan piyasadaki dengesizlik, yüksek volatilite gibi sebepler yüzünden token satış tarihi 1 ay sonrasına ertelendi.kaynak

  ertelemekle akıllıca hamle yaptıklarını düşünüyorum. ön alımlar 7 martta başlayacak. o zamana kadar kyc prosedürünü whitelist ile birlikte yerine getireceklerini söylüyorlar. şu an kyc/aml entegrasyonu üzerinde çalışmaktalar. ethereum'daki düşüş açısından da bakacak olursak henüz kayıt yapmamış olanların avantajına bu durum. bonus ve referans sisteminde ise hiçbir değişiklik yoktur.
 • (bkz: viuly) bunlardan birisi detaylı olarak önceki entrylerimde bahsetmiştim ama kısacası

  katıldıktan sonra her referansınız için 10 bin viuly coin veriyor ve tanesi 0.029 cent. bugün btc karşısında %5 ve dolar karşısında %13 fırladı.

  youtube benzeri bir online medya projesine ait bir coin tavsiye ederim.

  https://viuly.io/r/k6330985a78e10c0 temiz iş. havadan 30-40 dolar gelir cüzdana çeker istediğiniz gibi kullanırsınız.

  diğer yandan son bir kaç günü kalmış ethereum soft'u öneriyorum.

  +öne çıkan özelliği 5 milyon adetle sınırlı olması.
  +ethereum tabanlı olduğundan otomatikman erc20 coinlerinden biri olarak myetherwallet gibi cüzdanlarla doğuştan uyumlu olacak.
  +bu 5 milyon coinin %40 şu anki ico aşamasında dağıtılacak,yani borsalara gelsin de alayım diyenlerden ciddi şekilde önde olacaksınız.
  +yurtdışında yaklaşık 2 ay önce keşfedildi,o zaman daha cömerttiler ve sağlam sükse yaptı,ico dışında çok fazla normal satış da yapacaklardır. en güvendiğim icolardan birisi.

  http://vy.tc/eiigr62 buradan üye olursanız ufak bi teşekkür etmiş olursunuz.

  kripto para dünyasıyla ilgili diğer entrylerime de bakabilirsiniz.

  bol şans ,herkese bol yeşilli coinler :)
 • dünün multi bitcoin milyarderi, bugünün bitcoin mağduru bebelerin yeni "köşeyi dönme" hayalleriyle süslenen başlık.
  şu linki alın köşeyi döneceksiniz genşler.