şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oyun severler için muhteşem bir proje
  https://refereum.com/?refid=zdls7ipuwt
 • u network projesi klasik projelerden fakat verdiği airdrop miktarı çok iyi. referansla da artıyor. denemekten zarar gelmez.
  http://u.network/airdrop/yj0du22zdo
 • son zamanlarda en güvendiğim ve yatırım yapacağım token daico the abyss ico'sunu tavsiye edeceğim başlık. https://goo.gl/mgz37y

  ön satışları 7 şubat ile 1 nisan arasında. almak isteyenler tarihlere dikkat etsin derim, ki gün gün bonus sistemi uygulanacağından erken almak daha avantajlı olacak.

  7 şubatta alanlara %25
  8 şubat-13 şubat(dahil) arasında alanlara %15
  14şubat - 24şubat(dahil) arasında alanlara %10
  ve sonraki günlerde 1 nisan'a kadar yapılan alımlarda %5 bonus verilecek.

  min 0.1eth, mak 10eth ile ön satışa katılınılabilecek. şu an belirlenene göre tanesi 0,0002 ether'e karşılık gelmekte, yani yaklaşık 0,15$. borsaya açılınca 2$'lardan fiyatlandırmaya açılacağı düşünülmekte. yani 7şubatta 1etherlik(720$) alım borsaya girmesiyle 10.000$'a çıkabilir. kısa vadede yükseliş beklenen ico'lardan. soft cap'in 5000eth olma hedefi var. yabancı platformların son gözdesi zaten. tutacağına inancım tam.

  satın alamasanız da referansınızla üye yaptıklarınızın katılımlarından pay alabileceğinizi unutmayın. 5'li referans sistemi bulunmakta.
  1.level: %4
  2.level: %2
  3.level: %2
  4.level: %1
  5.level: %1
  şeklinde pay sahibi olabilirsiniz.

  edit: son günlerde yaşanan piyasadaki dengesizlik, yüksek volatilite gibi sebepler yüzünden token satış tarihi 1 ay sonrasına ertelendi.kaynak

  ertelemekle akıllıca hamle yaptıklarını düşünüyorum. ön alımlar 7 martta başlayacak. o zamana kadar kyc prosedürünü whitelist ile birlikte yerine getireceklerini söylüyorlar. şu an kyc/aml entegrasyonu üzerinde çalışmaktalar. ethereum'daki düşüş açısından da bakacak olursak henüz kayıt yapmamış olanların avantajına bu durum. bonus ve referans sisteminde ise hiçbir değişiklik yoktur.
 • (bkz: viuly) bunlardan birisi detaylı olarak önceki entrylerimde bahsetmiştim ama kısacası

  katıldıktan sonra her referansınız için 10 bin viuly coin veriyor ve tanesi 0.029 cent. bugün btc karşısında %5 ve dolar karşısında %13 fırladı.

  youtube benzeri bir online medya projesine ait bir coin tavsiye ederim.

  https://viuly.io/r/k6330985a78e10c0 temiz iş. havadan 30-40 dolar gelir cüzdana çeker istediğiniz gibi kullanırsınız.

  diğer yandan son bir kaç günü kalmış ethereum soft'u öneriyorum.

  +öne çıkan özelliği 5 milyon adetle sınırlı olması.
  +ethereum tabanlı olduğundan otomatikman erc20 coinlerinden biri olarak myetherwallet gibi cüzdanlarla doğuştan uyumlu olacak.
  +bu 5 milyon coinin %40 şu anki ico aşamasında dağıtılacak,yani borsalara gelsin de alayım diyenlerden ciddi şekilde önde olacaksınız.
  +yurtdışında yaklaşık 2 ay önce keşfedildi,o zaman daha cömerttiler ve sağlam sükse yaptı,ico dışında çok fazla normal satış da yapacaklardır. en güvendiğim icolardan birisi.

  http://vy.tc/eiigr62 buradan üye olursanız ufak bi teşekkür etmiş olursunuz.

  kripto para dünyasıyla ilgili diğer entrylerime de bakabilirsiniz.

  bol şans ,herkese bol yeşilli coinler :)
 • kişisel görüşüme göre 2018-2020 arasında altın çağını yaşayacak projelerdir.

  böyle düşünmemin ilk sebebi kripto para olaylarına sadece (bkz: nerd) tayfanın girdiği yıllar geride kaldı eleştirisine rağmen dünya nüfusunun %10'unun bile henüz ilgilenmediği konuşuluyor yabancı forumlarda.
  diğer nedeni ise artık dijital para ve hükümetlerin barışmaya ,birbirlerini anlamaya başladığı bir dönemin eşiğindeyiz. fud ve yaygara yapanların anlamadığı bir şey var ki çoğu devlet sıradan vatandaşını,evi arabayı satıp basmaktan korumaya çalışıyor amiyane tabirle.

  giriş kısmından sonra size avrupada milletin yavaştan pusuya yattığı,ekibinde amerikalı ,doğu avrupalı ve asyalı yazılımcıların olduğu çok gelecek vaadeden bir icodan bahsetmek istiyorum.

  adı (bkz: metronome) sözlükteki başlığı konuyla ilgili doldurulmamış ama yaza kalmaz sayfalar olur.

  metronome tanıtımında (bkz: self-governance)-(bkz: reliability) ve (bkz: portability) üzerinde duruyor. 10 milyon adet coinin 2 milyonu ico aşamasında dağıtılıp ico bittikten sonra kimsenin hegomonyasında olmayacak; kendi yazılım ekibinin bile dokunmayacağı (bkz: autonomus) bir yapıda ,merkezsiz (decentralize) olarak kendini self-governance sayesinde yeni gelecek devlet regülasyonlarına da uyum sağlayıp ayakta kalabileceklerini iddaa ediyorlar.

  bu tür esneklik vaadeden her türlü coinin geleceği olacağını düşünüyorum şimdi 2-3 cent eder 1-2 sene sonra 50-100 dolar,bunların örnekleri çok.

  yurtdışında yaşayan biri olarak türklerin birbirine soğuk davrandığını ve yardımcı olmaktan kaçındığını çok gördüm ama benim böyle takıntılarım yok; kripto para konusunda her ülkenin öne çıkan ayrı bir gündemi oluyor bu yüzden her güzel fırsatı yakalamak imkansız,bu yüzden başka ülkelerde sükse yapan şeyler kendi kafama yatarsa sizle de paylaşmaya çalışıyorum. size tavsiyem telefonunuza hatırlatma kurun, şubat sonu icoya ilk katılanlardan biri olun.

  https://metronome.io/#owners-manual (ref yok)

  son olarak da airdropun gerçekleşmesine bir kaç gün kalmış olan 5 milyon adetlik ethereum soft'tan ücretsiz alabilmek için aşağıdaki linkten üye olursanız sevinirim.

  http://vy.tc/eiigr62

  bu arada bir de anket yapmak istedim çünkü çok detaylı yazıp sizi de sıkıyor muyum diye düşünüyorum bazen.görüşleriniz önemli :)

  http://www.strawpoll.me/15021162