şükela:  tümü | bugün
  • bir nevi orospuluk yapan kadindir.

edit: baslik basima kalmis haci. ilk basima kalan baslik bu oldu. hakkimda hayirlisini diliyorum.
  • bedava erkek için yemeğe çıkan kadından daha toktur.
  • almanya'ya gitmekten kaçınır.
  • aslina bakilirsa, gulup eglenmek icin komik bir erkekle cikan kadindan, ya da ego tatmini icin cok yakisikli bir erkekl cikan kadindan cok farki olmayan kadindir. (tam tersi erkekler icin de gecerli)
  • bunlardan bir tanesiyle karsilastim 1-2 hafta once.
    kendisi baya sarisin, mavi gozlu, gayet fit, yaklasik 1.80 boyunda bir hatun olur kendisi.

sevgili falan hic derdinde degil.
    sirf aksamlari luks yerlerde bedava yemege gidebilmek icin bir okcupid hesabi acmis kendisine.
    gozune kestirdigi ve az cok zengin oldugunu dusundugu erkeklerle sadece ilk date'e cikiyormus.
    hesap masaya gelir gelmez de "cok tesekkur ederim bu guzel yemek icin! :)" diyip adama firsat bile birakmadan hesabi adama kitliyormus.
    sadece bir kere date'e ciktigi icin de, opusmek, yiyismek, sarilmak gibi her turlu fiziksel temastan da kacinmis oluyormus.

zaten haftada 50'ye yakin teklif aliyorum diyor.
    adam zaten aksam yemegine davet ediyor, ben de aksam yemegi davetini kabul ediyorum diyor.
    aksama canin mi sikildi? evde yemek mi yok?
    kabul et bu tekliflerden birini, git guzel guzel yemegini ye, guzel guzel evine geri don diyor.
    haksizlik yaptigimi da dusunmuyorum diyor; sadece yemege cagiranlarin davetine cevap veriyorum diyor.
    ne diyeyim nutkum tutuldu dinlerken...
    tamam hatun melek gibi, bunlari soylerken bile piskin piskin siritmasi insana sanki dunyanin en guzel gulumsemesi gibi geliyor...
    artik nasil bir guzellikse/abazaliksa....

arkadas su dunyaya hakkaten guzel bi hatun olarak gelmek varmis.
    hem dunyanin en guzel yemeklerini ye hergun; hem de 5 kurus para odeme; baya iyi is...
    hayir tabi boyle bir madenin olsun bu vizyonla da kalmamak gerek, ne bileyim kac kere geliyorsun dunyaya di mi; sonuna kadar somurmek gerek herhalde.

bak benim de terbiyem bozuldu...
  • maalesef tanımış olduğum kadın tipi. bu arkadaşın erkeklerle ilişkisini ya da bu tür ilişkilere nasıl baktığını bilmiyordum ta ki bana, benden hoşlanan ama benim görüşmek istemediğim ve kesinlikle hesabı bana ödetmeyecek olan biriyle "amaaan görüş işte ne olacak, ödesin hesabı, işi ne, sen yemeğin tadını çıkarmaya bak" benzeri bir tavsiye verene kadar. daha sonra küçük bir gözlemle arkadaşın kendisi ile ilgilenen erkekleri bu şekilde kullandığını, hatta evindeki bazı eksiklikleri bile aldırabildiğini gördüm. koşarak uzaklaştım. var böyleleri. böylelerine kanan erkekler de var, ilginç.
  • çok ucuza insan tanımaya vesile olurlar.
  • bir nevi değil, tam anlamıyla orospudur. bakın seks işçisi demiyorum bayağı bayağı orospudur. bunun diğer tatminkar hevesata, günü kurtarmaya yatkın bütün türevleri de orospudur. ellerinden, ayaklarından bir çınar ağacına bağlayıp ormanda dirisi ayılara ölüsü kargalara siktirilmesi gereken yaratıklardır.
  • sponsoru tinder olabilir