şükela:  tümü | bugün
  • az önce gelen mesajla öğrendiğim üzere turkcell'in internet paketiniz olmasa da kullanılabilen portalı. paketten de yemediği için fena değil gibi geldi.

gerçi adı epey falsolu, bedavalı şeyleri görünce tırstığım için önce böbrek.avi gibi gelmedi değil.

şöyle bir baktım internetsiz kalındığında haber, son dakika olayı işe yarayabilir.

gelen mesaj da şöyle bişeydi: ınternetin mi bitiyor? kotani dert etme, www.bedavagez.com sayfasi tum turkcell lilere ucretsiz, kotan sana kalsin dunya telefonuna gelsin.
  • turkcell in mevcut müşterisini tutma çabalarıdır. bu kadar kan kaybedeceğini o da tahmin etmiyordu..
  • tamamen göz boyamaca, tamamen saçma sapan bir turkcell sitesi. bedava olan ve internetten yemeyen tek şey; haber başlıkları. haberin içeriği için yine haber sitesine yönlendiriliyorsunuz. ee ne anladım ben bu işten?

madem böyle bir şey yapabiliyorsun, kendi editör kadronu oluşturup adam akıllı, içeriğiyle birlikte güzel bir haber sitesi yap. bu adamların aklı fikri hep çakallığa, hep reklama çalışıyor.