şükela:  tümü | bugün
  • internetten fotoğraf makinesi aratan hemen hemen herkesin karşısına en ucuz site olarak www.bedavashop.com çıkıyor.

duru ithalat'ın türkiye'ye getirdiği paralel ithalat ürünleri satıyor. yani oradan alınan ürünlerin distribütör garantisi olmuyor. ama 24 ay duru ithalat garantisi oluyor.

internette bu site ile ilgili araştırma yaptığınızda karşınıza çıkan yorumların tamamı olumlu. en azından benim gördüklerimin hepsi olumlu.

ben de canon 60d almayı düşünüyorum. büyük ihtimalle oradan alacağım gibi görünüyor.

edit:
    dün bu siteden 6d sipariş verdim, bugün elime ulaştı.
  • canon 650d mi aldığım gayet nitelikli alışveriş sitesi. ben işim icabı orada olduğum bir gün sirkeciden bizzat elden teslim aldım izlenimlerim; çok ilgililer, sattıkları ürün hakkında fazlasıyla bilgi sahibiler, hatta ben gittiğimde profesyonel bir fotoğrafçı vardı 1 saate yakın makina ve fotoğrafçılık hakkında kurs verdi resmen. fiyat sanırım piyasadaki en uygunu, makina japon menşeli daha ne olsun. sonuç olarak gönül rahatlığıyla alışveriş yapacağınız bir firma.
    not: kargo ve süresi hakkında bilgi veremeyeceğim ama internetten ufak bir araştırmada ne kadar hızlı oldukları konusunda bilgi alabilirsiniz
  • yıllarca once (8-9 sene olmuştur) canon 60d makine almistim bu arkadaslardan. aradan 1 sene gecti vizorde bir olu piksel olusmustu. baska bir şehirdeydim bu arada tabi, gonderdim biri vasitasiyla, 1 ay kadar süre icinde yenisini vermişlerdi. acikcasi sıkıntı cıkartırlar diye dusunmustum ama sozlerinin arkasinda durmuslardı. simdi bu entry neden girdim, yeni bir makineye ihtiyacım var aklima tekrar burası geldi isin acıgı. umarım degismemislerdir, en iyi reklam dürüstlüktür goruldugu üzere.