şükela:  tümü | bugün
13319 entry daha
  • gelirleri makam arabalarına gittiği iddia edilen olay.
  • diyelimki yarın birisi bu işe alenen yeşil ışık yaktı yada inceden olur dedi. misal 500.000 yükümlünün bedelli bekleyen 300bin tanesinden 1 tanesi bile sizce birliğine katılırmı? kaçak hayatına devam eder yasalaşacağı güne kadar. bu nedenle mevcut sistemide muhafaza ederek askere alımlara devam edilmesi için gündemimizde yok demeye devam edecekler. emin olunki nekadar gelir elde edileceği kuruşu kuruşuna hesaplanmıştır ve yalnızca düğmeye basılmayı bekliyor yeni bedelli yasası. bakaya arkadaşlarımız sabır göstermeye devam ediyorlar. bedelli askerlik konusu kamuoyu yoklaması gibilerinden sürekli olarak sunuluyor. gün gelecek istediniz verdik diyecekler. önceki yasanın 88 ve daha genç yükümlüleri kapsamaması bile çok uzun olmayan vadede stratejik bir plandır. 88doğumlulara 1ocak değilde 90 doğumlulara 31aralık denseydi 3 yılda askere adam alamazlardı. zamanı geldi diyebilriiz. ellerinde kamyonla istatistik ve hesap kitapla zamanının gelmesini bekliyorlar. merak etmeyin dostlar, zamanı geldiğinde bu iş olacak.
  • hukumetimiz bedelli askerligi cikararak genclerimizi ve ailelerini ne zaman sevinderecek? bu yureklere ne zaman su serpecek?

    hep fakir duasi almaktan bikmadiniz mi? birazda zengin duasi alin.

    umarim kasim sonuna kadar cikar dedigim askerlik turu. bu paralar ile orduya 1000lerce askerin isini goren atom bombalari alinabilir. devir teknoloji devri.
12556 entry daha