28033 entry daha
  • cuma gunu mamak mebs 1-2'de gorevimi tamamlayarak terhis oldugum askerlik turu.

    burada defalarca yazilmis olan seyleri tekrar etmek istemiyorum onun icin sadece hasta olmanizin neredeyse garanti oldugunu belirtmek isterim. hic bir sekilde temizlik deterjani yok, sadece toz, firca ile yerden kaldiriliyor sonra da yer islatiliyor. malesef askerlikteki temizlik anlayisi bu kadar. kogus ve gazinolar o kadar insan icine girince cok havasiz oluyor dogal olarak. bunun disinda sartlarimiz gayet iyiydi, bekletimin cok ustunde imkanlarimiz vardi zaten mebs'te gorevini tamamlayan diger arkadaslar da bunlari yazmislar.

    egitim vs. dogrudan komutanlariniza bagli, yani farkli boluge dustugunuzde farkli uygulamalarla karsilasabilirsiniz. ben buradan asttegmenlerimiz dogukan ve enis komutana adil ve her yetiskin insana davranilmasi gerektigi gibi insancil davranislarindan dolayi cok tesekkur ederim. ayrica onbasi ve cavus arkadaslarimizdan ali, caner, muttalip ve halil komutana tesekkurlerimi sunarim.
  • hangi bankanın kredi kartı geçiyor, bilen arkadaşlar varsa söyleyebilir mi?
  • burada daha önce yazıldı ama edevlet üzerinden yapılacak başvurudan itibaren tüm yapılması gereken işlemleri yazacağım takipte kalın.
  • 6 nisan celbinde gideceğim fakat sağlık sorunları nedeniyle tekrar muayeneye gitmek için bugün askerlik şubesine gittim, fakat aldığım cevap sevk tarihinden 15 gün öncesine kadar tekrar muayene yapılamaz oldu. tekrar sağlık muayenesine girmeyi düşünen varsa 15 gün öncesine kadar boşuna gitmesin benim gibi.
  • elazığ merkez komutanlığı hakkında bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim
  • bakıyorum göremiyorum; aydın 1.jan.tab.kom. hakkında bilgi paylaşacak var mıdır? hiç mi yok ?
56 entry daha