28478 entry daha
  • konya il jandarma komutanlığı, ayın 22'sinde emrinize hazırdır komutanım!
  • bir arkadaşımın ricası üzerine yazıyorum; 29.06.2019 bedelli celbine bir gün geç sevk alarak 30.06.2019 birliğe 02.07.2019 tarihinde (sevk kağıdında birlik katılım tarihi olarak yazan) katılmasının sonucunda diğer bedelli askerlerden bir gün sonra yani cuma günü yapılacak olan yemin töreninin ertesi günü terhis edilmesi gerekirken arkadaşıma pazar günü terhis olacağını iletmişler. benzer durum başına gelen ya da katıldığı bedelli celplerinde benzer durum yaşayan arkadaşı olanlar acilen yeşillendirirse sevinirim.
  • askerlik gruplarında söylenene göre fiyatı 33250 tlye güncellenen bedelli.
    daha çıkmadan zam bindirdiler.15 bin tlden yapanlar çok şanslı
  • 6 ay yaptım. poşettim. askerde uzun dönem gerizekalılar pışet pışet diye dalga geçip durdukça onlara söverdim.

bedelliler geldi. şimdi kısa dönemler onlara sövüyor.

yarın birgün bedelli askerlik 3 güne indirilse bu 21 gün yapanlar da onlara sövecek.

bu düzen böyle.
  • 25b bursa/osmangazi il jandarma komutanlığında yapacağım askerlik türü. tecrübeli arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.
  • 66.mekanize piyade tugayı çorlu/tekirdağ'da yapan arkadaşlar. bir sorum olacak. telefon ve hat durumu nasıl? ayrıca genel durum hakkında bilgi verebilirler mi? yeşillendirirlerse sevinirim.
57 entry daha