• umarım çıkar, vatan görevidir, doğru ama içerisi pek şampiyonlar ligi gibi değil.

369 kd $ 24 :)
  • buraların belki de en eski bedelli bekleyenlerdenim. çıkacak. eninde sonunda çıkacak. adım gibi eminim bundan. çıkmıyorsa da yapacak bir şey yok paso tecil.

eylül ayında tecilim bitiyor 2. yüksek lisansıma başlar 3 sene 4 ay gene ertelerim. bedelli bekleyen adam kararlı adamdır. kararım: çıkana kadar bekliyorum.

çıkana kadar bekliyorum. ve öyle ya da böyle çıkacak.
  • bedelli medelli yok..(bkz: çaylak onay sırası) nı nasıl beklediyseniz askerlikte de bekleyeceksiniz
  • beklemekten yüksek lisans yapmak zorunda kalınan seçim öncesi patlaması beklenen kurtarıcı olay.
  • başka insanların canları üzerinden kasılan milliyetçilik prim yapmamaya başladığı an zaten konuşulamayacak olandır. çünkü o zaman profesyonel askerliğe geçilmiştir.
  • bedeli neyse ödeyip iptal edilmesini ve artık konunun sonsuza dek kapanmasını bekledigim ölçüsüz tasarıdır.
  • bir an önce çıkarsa şerefyab olacağım çünkü gbt'de yoklama kaçağı olmaktan ve tutanak yemekten bıktım.
  • tüm 91 doğumluları kapsayacak şekilde bedel 21.000 pek yakında duyulur... gelecek gönlümün efendisi...
  • artık toplu bir şekilde organize olup sesimizi duyurmanın zamanı geldi. bedelli ile ilgili güncel etkinlikler ve bilgi paylaşımı için oluşturulan telegram grubunda toplanıyoruz. en azından twitter da yapılacak olan etiketler için anketlere katılabilirsiniz. sadece izlemekle olmuyor artık herkesin elini taşın altına koyup gündem oluşturması gerekiyor. burada çıkmayacak diyenlere bakmayın, bedelli askerlik çıkacaktır. tek ihtiyacımız hep birlikte sesimizi duyurmak.

duyurular için telegram bedelli askerlik duyurular

tartışma ortamı için telegram bedelli askerlik tartışma
  • 94-2 olarak gidip geldim, bedelli çıkmış çıkmamış sikimde olmayan olaydır.
hesabın var mı? giriş yap