şükela:  tümü | bugün
  • arkadaş bu nasıl öksürüktür, yanlış anlamayın ben askerlik yapalı çok oldu. ancak kardeşim, çevremde gidip dönenler, iş yerindekiler deli gibi öksürüyorlar. ayrıca bu kişiler başka başka yerlerde askerlik yaptı. kıskanan uzun dönemler yemeğinize bir şey mi kattı? sadece askerleri etkileyen virüs mü yaptılar anlamadım.
  • (bkz: soğuk hava)
    (bkz: içtima)
    (bkz: 3 numara tıraş)
  • ya çok gülüyorum. kuzenlerim, arkadaşlarım sırayla bedelli gidiyor. sanırsın dünya savaşına katılacaklar.
    3 hafta takılıp geleceksin, sesini çıkarma, sus otur dimi? bide döndüklerinde hepsi hasta. benim el bebek gül bebek büyümüş çocuklarımın neyine askerlik. 3 haftada yamuluyor hepsi.
  • uzun dönem yapmamanın bir sonucu. ben uzun dönem yaptım, şu an su altına tüpsüz dalıyorum.
  • bi başlığı kendim açmış olsam anca bu kadar açardım diyebileceğim durum. öksürükten belimiz kırıldı şerefsizim.
  • her acemi birliği sonrası yaşanan durumdur. bedelli askerliğe özgü değildir.
  • 4 gun sonra 1 ay olacak. 7 gun antibiyotik tedavisi yetmedikten sonra simdi bir de 10 gun daha antibiyotige basladim.

o pislikten hasta olmadan cikmak zaten imkansizdi ama bu kadar rezil olacagimi da dusunmemistim.

t: yasam kalitesi dusuren oksuruktur.

ek: burdur 58. piyade er egitim alayi.
  • erkeğim diye geçinen tiplerin ağlaklığıdır.
  • - bedelli pardon diyor başım döndü askerlik yakar gönlümü ;)

nerden geldi aq şimdi aklima ali desidero ;)
  • ses tellerinin ve boğazın bağırmaktan tahriş olması nedeniyle oluşan öksürüktür. olur öyle şeyler.