• kardeşim siz uzun dönem yapın, siz iyice nazlı oldunuz adam 35 yaşına gelmiş bedelli bekliyor kenara 5 kuruş koymamış ajitasyon yapıyor.sen uzun yap kardeşim bu zamana kadar ne yaptın hiç mi çalışmadın yedin içtin paraya gelince fakir edebiyatı ..
  • simdi de bunun icin lobi yapin bakalim haydi.
  • iade alan var mı arkadaşlar ?
  • alırsınız
    (bkz: 2,5)
  • 2020’yi bekleyeceklerine verdikleri parayı çatır çatır almaya sonuna kadar hakları var. hiç kimse kusura bakmasın ama, bu temel eğitim zorbalığı dayatıldığı müddetçe bu durum sürer gider. ve önümdeki seçimlerde de oy kaybı olarak geri döner.
  • 16 ocakta askerlik şubesine iade için başvurdum 1 şubatta param hesabıma yattı burda işleri hızlandırmak için askerlik şubesine evragınızı hızlıca bakanlıga göndermelerini istemek sonra bakanlıkta özden hanımı arayım durumu sormak (tel: 0312 415 38 60)
  • eğer ki kesin olarak onaylanmış şekilde muaf olduysanız bankanızdan alacağınız hesap no ve iban no dekontu, şubenizde dolduracağınız 3 adet dilekçe ile mümkün olan eylem.
  • 23 ekim 2019'da askerlikten muaf olduğum için askerlik şubesine 3 adet dilekçe doldurup verdim. para bugün hesabıma yattı. hiç kesinti olmadı.
  • askere gidicem diye çıkıp butun parayı alip tatile gitmeye sebeb olurdu ama olmadi (bkz: nerde bizde o şans)
  • ya dilekçe milekçe diyorlar da bunu yapan var mı bi cevap alabilir miyim? teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap