*

şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük ne isterse tersi olur düsturundan yola çıkarak varılabilecek sonuç.
    not: askerliğini yapmışspor.
  • abd'ye eğitim için değil, savaşmak için gitmek.

ne güzel.
  • amerikaya karşı ofansif oynayabileceğimizi düşünen varsa onları özel odaya alalım.
  • şaşırtmayandır. bedelli talep ederken 3. dünya savaşı çıkmasının sebebi olacağız
  • abd ile savaşa girersek askerliğini yapmışsporlular daha öncelikli gidiyor cepheye yanlız.
  • ortamlarda bir kaç johny öldürdüm dersin kim bilecek.
  • abd'yle cephede savaşacağını düşünenleri göstermiştir. abd lan bu 2. dünya savaşında atom bombası kullanmış ülke. üzerinden 70 sene geçti. cephe kazmak için kazma kürek vereyim mi?
  • nedense ben acemi birliğinde raad-hazırolurken ilk dalgalarda telef olacak askerliğiniyapmışsporluların pek eğlendiği hadise.

öyle bir şey olursa senden minimum 1 ay fazla yaşıycam. sen kendi haline üzül bence.

ha 2017'de şurda bildiğin piyadeli tüfekli türkiye abd savaşı olabileceğine inananlar var. o ayrı bir mesele.

adamlar sadece gümrük giriş çıkışını tutsa 1 ayda öldürebileceğinden daha fazla insan açlıktan ölür, farkında mısın, niye mermi yaksın, salak mı bunlar.

bu kadar dışa bağımlı hale gelmeden düşünecektin onu.

isterlerse sınırına 1 metre arayla tank dizer adamlar, istese de o ambargoyu delecek adam bulamazsın.
  • miralay recep bey komutasındaki 3. süvari alayı ile tayyip paşa komutasındaki 1. kolordu washington dc tabyalarına taarruz ederken erdoğan paşa yıldırım orduları gurubuyla beraber new york'u 4 günde zaptedeceğinden şu an askerliğini yapmakta olan mehmetçiklerimiz hariç kimsenin cepheye gitmesine gerek kalmayacaktır. fakat tedbir olması bakımından bab-ı ali'nin bir seferberlik kararı alması beklenebilir.