şükela:  tümü | bugün
  • artık olması gerekendir, yurt içi celpleri ileri bir tarihe erteleyip gurbette dövizle askerlik yapanlara uzaktan eğitim vermek tc’deki her erkeği cezalandırmaktan başka bir şey değil.

twitterda #bedellideuzaktaneğitim hastagimize desteğinizi bekliyoruz efendim
  • destekliyorum
  • milli savunma bakanlığına e-devlet üzerinden coronavirüsün kışlalara gidecek olan bedelli askerler üzerinden bulaşma/bulaştırma riski hakkında bir dilekçe yazdım. ve talep olarak da 1 aylık temel eğitimin dövizli askerlikte olduğu gibi uzaktan eğitime çevrilmesini talep ettim.

fiyat olmuş 35 bin, her 6 ayda bir zam var. üstüne bir de corona promosyonuyla menüyü büyütmek istemeyiz, şimdiye kadar başvuru yapan/yapmayan herkes yüklenmeli e devlet üzerinden

#bedellideuzaktaneğitim twittera da bekleriz:)
  • ortaokul ve lise eğitimi bile uzaktan verilmeye başlanmışken kışla mantıksız. 3-4 haftada askerlik öğrenilmez, bu insanları oraya alıp hayatlarına ara vermelerini beklemek biraz garip, hele hele yurtdışındakilere uzaktan eğitim hakkı verilmişken. haklı bulduğum bir kampanya.

aç bir celp tv, günde bir saat, 18 gün, finiş.
  • kesinlikle desteklediğim olay. okullar universiteler bile uzaktan egitime gecti, insanlar meslek ogrenecek uzaktan egitim ile biz 1 aylim askerligi uzaktan yapamiyoruz.
    kesinlikle acilen gelmesi gerekendir.
  • destekliyorum, hem masraf olmaz hem tedbir be ve sağlık.