şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kaybettiniz ordan gelecek oyları o işi geç.

bedelli bekleyen insanlar hep okumuş kesim, seçimden sonra oltanızı yiyecek kadar salak değiller.

ayrıca artık her isteklerini dinleyen muharrem ince, meral akşener, temel karamollaoğlu ve selahattin demirtaş gibi dört aday seçenekleri var. şu konudan devşirebileceğiniz oy sayısı bir elin parmakları kadar bile etmez.
  • eğer bu bedelli bekleyenler "lan bu kez olacak heralde" deyip oy vermezse hiç bişey bilmiyorum. genetik çünkü.
  • ilk defa “nick bulmam lazım” adlı aktrolün düzgün bir başlığını görüyorum. verdim şukunu kerkenez.
  • ay ben de başbakan veya millî savunma bakanı açıklama yaptı sandım. neymiş? """a haber ankara haber koordinatörü fatih atik""" söylemiş.

aaaaaay ağzını burnunu kıracam senin hürriyet yaaa!!! manyak mıdır nedir.
  • bedelliye karşı olduğum için yakın zamanda sözlüğün yarısıyla savaşmış biri olarak diyorum ki gayet de oy toplarlar. 500 bin desen ulan böbreğimi satarım bişe olmaz beslenmeme de dikkat ederim milletin doğuştan böbreği yok diyecek insanlar tanıdım sözlükte.
  • 28 yaş olursa olmaz o iş. yaş 25 26 vs asıl en çok 1 gün ile kaçıranlar küfür edecektir
  • o iş yaş 25 bin tl çok fazla az diyenler bana ateşlesin 25 bin tl başka sözüm yok
  • emekliye zam müjdesi tadında bir paylaşım. başarılı mı? seçmen kitlesi inanır.
    olasılığı var mı? sanmıyorum, özellikle savaş devam ederken imkanı yok. toptan profesyonel orduya geçilmedikçe bir anlam ifade etmez.