138 entry daha
  • destekledigim kampanya.

3 yildir bedelli askerlik bekliyorum. gidememe sebebim işlerimin yoğunluğu.

28 yaşındayım. 3 tane kütüphane kurdum; toplamda 10 bin kitap topladım. bu sene bir sorun olmazsa bir okula tekno oda kurduracagim.

elimden geldigince ogrencilere yardim ediyorum. bunun detayi verilmez.

şimdi adamin biri (bkz: kendince) bana vatani görevimi farkli bir yolla; hem de devlete daha katkili bir yolla yapiyorum diye cinsiyetci bir yolla hakaret edecek. ( etek giymeyi hakaret olarak gormuyorum tabiki)

ınsan olun lan.
  • elinde parası olan ve kanunen buna hak elde etmiş insanlara karışamazsınız. hakkıdır, kullanır. belki bir şirkette hissedar, belki hekim, belki profesyonel sporcu ve maddi-manevi olarak sadece acemi eğitimini tamamlamak onun için çok daha üretici ve verimli geçecek, o zaman bu fırsatı bu kişi kullanır.

yok hâlâ bedelli askerliğe laf edecekseniz, bu hakkı kullanana değil; bunu hak olarak topluma sunana aynı küfürleri saydırın ki hem hakaretleriniz gerekli mercilere ulaşsın hem de kısıtlanmış fikir özgürlüğümüz bir işe yarasın(!) da sizleri de parmaklıklar ardında görelim...
  • bedelli değil o bi kere paralı askerlik tamam mı
  • ooww süper erkekler askere gider
    gitmeyenler nedir ? karıdır be ya.
    etek giydirelim onlara
    - annneeeee evde etek vay mi?
    - gel yawrum gel anasının kuzusu deyip kafasına terlik ile girisilesiceler...
    şaka pabtim beyn
  • annesine sövdürmeyi kendine görev edinmiş bir yazarın beyanatı.
  • kesinlikle katılmadığım beyandır. cinsel ayrımcılıktan tut cahilliğe kadar herşeyi barındıran bu beyanı dikkatte almayın. devlet birşey demiyor sen kim oluyorsun ki?
  • etekle ne ilgisi var bu işin anlamıyorum.
    bir konu hakkında negatif düşünceleriniz varsa bunu birilerinin yaptığı/giydiği şeylerle aşağılamadan dile getirmeyi öğrenin artık bir büyüyün artık.
  • bağışlamazsanız hepiniz orospu çocuğunusunuz.
  • :)))))) bi tane de benden!
  • her ne kadar başvurmayacak olsam da pileli mini etekler tercihimdir. sana ne kardeşim milletin askerliğinden. git o zaman oy verdiğin milletvekillerinin bakanların başkanların çürük raporlu oğullarına al önce sonra kalanları biz alırız.
142 entry daha
hesabın var mı? giriş yap