• (bkz: dindar insanlar yerine utanmak)

artık durum tam olarak budur. hiçbir din mensubu olmayan ve seyahat etmekten haz alan birisi olarak, gerçekten dindar, yaşadığı dini felsefi boyutlarda inceleyebilen müslümanlar tanıdım, sohbet etme şansı buldum.
    bu şerefsizler kraldan çok kralcı oldukları yetmezmiş gibi, işin kaymağını gördükten sonra tabirim maruz görülür ise allah'tan çok allah'çı olmuşlardır.
    insanlarla değil, bu mentalite ile mücadele etmemiz gerek.
    hepimize kolay gelsin
  • felsefe öğretmeniymiş bir de. böyleleri felsefe eğitimi alınca kalıcı beyin hasarı oluşuyor herhalde.
  • anasının, bacısının, kızının hatlarından da tahrik olur bu orospu çocuğu.
  • memlekette ne kadar potansiyel orospu çocuğu varmış be. hepsi zamanla ortaya çıkıyor.

tenk yu akp!
  • 15 senede akp sayesinde 200 yıl geriye gittik.
    bu çöküş 50 yılda düzelmez.
    bu başararıyı gösterenlere sonsuz şükranlarımı sunarım!

öğretmen denmeyecek düdüktür kendileri.
  • beyni olmayanların ağızları da olmasa ülkemiz çok daha yaşanılabilir olur.

"ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor..."

evet senin çok sapık duyguların var.

"bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir..."

biz erkekliğimizi kaybetmedik, sen insanlığını kaybetmişsin.

"kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar... beden eğitimi değil bedeni şeytana hazırlama eğitimi..."

kelime oyunu yapmayın, beceremiyorsunuz. ayrıca "elinde çekiç olan her şeyi çivi olarak görür." -abraham maslow
  • öğrencisinden tahrik olan cümlesinde bir öğretmen isminin yer alması bile cehennem azabıdır. allah belanızı versin. din eğitimi adı altına her türlü sapkınlığınızı gizliyorsunuz ve her şeyin içinden şu bitmek bilmez sapıklığınız çıkıveriyor.
  • imam-hatip öğretmenliği diye bir branş yoktur, felsefe öğretmenliği vardır.

yani bu olay nedeniyle illa bir şey kapatılacaksa felsefe öğretmenliği bölümünün kapatılması gerekir.

tahrik olduğunu neden sosyal medya üzerinden ilan etme gereği duyduğunu anlamadığım öğretmen.
  • şeytan üfleyince neden imanını kaybettiği kısmı anlamadım. hadi siz erkek değilsiniz demeyi anlıyorum çünkü sapıklığa kılıf uyduruyor. ama imanı neden kayıp olsun. imanın şartlarında vücut hatlarını gör çükün kalksın mı yazıyor?

edit: çok mesaj geldi, mantığı kavradım.sağolun varolun. teşekkür ederim. yeter da anlatmayın :)
hesabın var mı? giriş yap